Šiandien Lietuvos policijos mokykloje šventė - mokyklą baigė dar viena Įvadinių mokymo kursų kursantų laida

Data

2020 03 10

Įvertinimas
1

Šiandien Lietuvos policijos mokykloje šventė – mokyklą baigė dar viena Įvadinių mokymo kursų kursantų laida. Dar visai neseniai naujieji policijos pareigūnai prisiekė Lietuvos Respublikai būti ištikimais, gerbti Konstituciją ir įstatymus, atiduoti visas jėgas ginant žmogaus teises, interesus, laisvę bei sąžiningai atlikti pareigas ir visada saugoti gerą Lietuvos policijos mokyklos kursanto vardą.

Mokslų baigimo ir pažymėjimų įteikimo kursantams ceremonijoje, kartu su Lietuvos policijos mokyklos bendruomene, kursantų artimaisiais dalyvavo ir policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius, kuris linkėjo kursantams kuo didžiausios sėkmės ir ištvermės naujame gyvenimo kelyje. Lietuvos policijos mokyklos viršininkas Vilius Motiejaitis padėkojo kursantų artimiesiems, išleidusiems savo atžalas į atsakingą kelią, už pasitikėjimą, dėstytojams – už perduotas žinias ir patirtį, o naujiesiems policijos pareigūnams palinkėjo atsakingai ir sąžiningai atlikti savo pareigas.

Nepamiršti liko ir Lietuvos policijos mokyklos darbuotojai, kuriems už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybą, pažymint Kovo 11-osios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, buvo įteikti apdovanojimai ir padėkos.