Šiąnakt Klaipėdos apskrities pareigūnai sulaikė net keturis, galimai, narkotinių medžiagų turėjusius asmenis

Data

2020 07 23

Įvertinimas
0

Liepos 23-iąją apie 1 val. 20 min. patruliuodami Taikos g., Neringoje, pareigūnai pastebėjo ant suoliuko sėdinčius tris jaunuolius, kurių elgesys sukėlė įtarimų. Atlikus dalinę asmenų apžiūrą, įvairiose vietose – krepšyje, kuprinėje, rankinėje – buvo rasta apie pora dešimčių maišelių su augalinės kilmės, baltos spalvos milteliais ir mėlyna tablete, galimai, narkotinėmis medžiagomis. Vasarą laikinai padirbėti į Neringą atvykę, 1998 m. ir du 2000 m. gimę vaikinai uždaryti į areštinę.
Dar vienas, galimai, narkotinių medžiagų turėjęs vyras sulaikytas Klaipėdoje. Liepos 23 d. apie 0 val. 31 min., įtarimų pareigūnams sukėlė prie Sportininkų g. stovėjusio automobilio pastebėti du vyrai. Priėjus prie jų, vienas ant žemės numetė lankstinuką su augalinės kilmės, galimai, narkotine medžiaga. Sulaikytas ir į areštinę uždarytas 1998 m. gimęs vyras.  
Pradėti tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Už tai pagal LR Baudžiamąjį kodeksą gresia bauda, areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.