Senjorai demonstravo puikius šaudymo rezultatus

Data

2021 10 15

Įvertinimas
0
ŠaudyklaJPG-79.jpg

Beveik prieš dešimtmetį pirmą kartą organizuotos šaudymo varžybos senjorams tapo tradiciniu ir laukiamu Lietuvos policijos veteranų renginiu. Į jį visuomet susirenka gausus dalyvių skaičius iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Šiais metais varžybos, dėl vykdomų Policijos departamento prie VRM stadiono ir jo prieigų kapitalinio remonto darbų, buvo rengiamos naujoje vietoje – Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės ,,Aras“ šaudykloje. Dalyviai galėjo ne tik dalyvauti varžybose ir pasitikrinti savo rankos ir akies taiklumą, bet ir kartu susipažinti su atnaujinta šaudykla ir jos įranga.
Varžybas atidarė ir dalyvius pasveikino Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės ,,Aras“ viršininko pavaduotojas Aloyzas Mickus ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Navickas. Vėliau dalyviai pradėjo kovas trijose grupėse: moterų (bendra grupė), dirbančių policijos sistemoje darbuotojų (vyrų) ir vidaus tarnybos sistemos pensininkų (vyrų). Visiems teko atlikti po du pratimus – šaudyti laikant ginklą kaire, dešine, abiem rankomis. Kiekvienam šauliui reikėjo išauti po 20 šūvių iš 15 ir 25 metrų atstumo. Suskaičiavus visus rezultatus buvo paskelbti nugalėtojai. Moterų grupėje geriausia šaule pripažinta kaunietė Natalija Ivanova (163 tšk.). Antroji vieta atiteko Panevėžio atstovei Danguolei Žiaugrienei, trečioji – klaipėdietei Vilijai Puidokienei. Dirbančių senjorų grupėje daugiausia taškų surinko (186) Lietuvos policijos mokyklos atstovas Žilvinas Stankevičius. Antrąją vietą iškovojo Vilniaus atstovas Gintaras Valansevičius. Trečioji vieta šioje grupėje atiteko Klaipėdos apskr. VPK  atstovui Remigijui Matijošaičiui. Didelė konkurencija vyko tarp jau išėjusių į atsargą senjorų, kur rungtyniavo net 27 šauliai. Šios grupės nugalėtoju tapo Lietuvos policijos veteranų asociacijos Kauno filialo atstovas Artūras Maisuraitis, kurio sąskaitoje 182 taškai. Antroji vieta atiteko rokiškėnui Stasiui Meliūnui, trečioji – uteniškiui Virgilijui Vaitkūnui.
Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais šių metų policijos sporto renginių medaliais, diplomais, taurėmis ir prizais, kuriuos skyrė šių varžybų organizatoriai: Policijos departamentas prie VRM ir Lietuvos policijos veteranų asociacija.
Už puikų teisėjavimą varžybose organizatoriai dėkoja Lietuvos policijos mokyklos Profesinių įgūdžių valdybos 1-ojo skyriaus instruktoriams.
Su visais varžybų rezultatais galite susipažinti čia.