2023-08-21

Šaudymo čempionate Latvijoje laurus nuskynė Lietuvos policijos mokyklos komanda

Lietuvos policijos mokykla (toliau – LPM) plėtoja ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius su Latvijos valstybiniu policijos koledžu.

Šįkart, gavusi kvietimą iš kolegų latvių dalyvauti š. m. rugpjūčio 18 d. Latvijoje vyksiančiame Latvijos valstybinio policijos koledžo ir Rygos savivaldybės policijos atviro praktinio šaudymo čempionate, į renginį delegavo Profesinės taktikos skyriaus vyriausiuosius specialistus Rasą Bačanskienę ir Giedrių Valeiką bei Profesinių įgūdžių valdybos 2-ojo skyriaus viršininką Simoną Baltrušaitį ir vyriausiąjį specialistą Žilviną Stankevičių.

Praktinio šaudymo iš tarnybinio ginklo čempionate dalyvavo 83 dalyviai, iš kurių buvo sudaryta 13 komandų. Po įnirtingos kovos LPM komanda iškovojo 1-ąją vietą. LPM atstovai savo rezultatais džiugino ir asmeninėse įskaitose: moterų grupėje niekas nesugebėjo prilygti Rasai Bačanskienei, užėmusiai 1-ąją vietą, vyrų grupėje Giedrius Valeika užėmė 2-ąją vietą, Simonas Baltrušaitis – 3-ąją vietą, Žilvinas Stankevičius – 5-ąją vietą.

Šios varžybos – tai ne pirmas kartas, kai mūsų instruktoriai dalyvauja įvairiuose su sportu susijusiuose čempionatuose ir iš jų grįžta pasidabinę aukso, sidabro ar bronzos medaliais. Visai neseniai LPM Profesinės taktikos skyriaus vyriausiasis specialistas Giedrius Valeika dalyvavo Pasaulio policijos ir ugniagesių žaidynėse, kur apgynė nugalėtojo titulą užimant 1 – ąją vietą graikų – romėnų imtynių rungtyje, o laisvųjų imtynių rungtyje iškovojo bronzos medalį.

Instruktorių teigimu, pasiekti aukštus rezultatus itin padeda stipri komandinė dvasia ir kaskart kaupiama patirtis dalyvaujant tarptautinio lygio renginiuose.

Sveikiname kolegas ir didžiuojamės jų profesionalumu.