Šalčininkų policijos pareigūnams mesti kaltinimai piktnaudžiavimu tarnyba - nepagrįsti

Data

2023 09 29

Įvertinimas
0

Policijos pareigūnams mesti kaltinimai piktnaudžiavimu tarnyba ir vagystėmis – nepagrįsti. Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras priėmė nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnams.

2022 m. vasarą buvo paskelbta informacija, kad penki Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnai yra kaltinami piktnaudžiavimu tarnyba ir vagystėmis.

Reaguojant į šią informaciją, Policijos departamento prie LR VRM Imuniteto valdyba pradėjo ikiteisminį tyrimą, siekiant atlikti visapusišką ir objektyvų tos informacijos patikrinimą.

Atlikus visus būtinus ikiteisminio tyrimo veiksmus, 2023 m. rugpjūčio 10 d. Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras priėmė nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl visų Šalčininkų komisariato pareigūnų, kaltintų piktnaudžiavimu tarnyba.

Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas pažymi, kad policijos pareigūnus, sąžiningai vykdančius savo pareigas, gina įstatymai, o į bandymus nusikalstamai juos paveikti reaguojama principingai.