>
2023-12-11

Rietavo policijos pareigūnai jau dirba moderniai įrengtose patalpose

2023-12-08, po maždaug metus trukusių remonto darbų, atidarytas atnaujintas Rietavo policijos komisariato (PK) pastatas.

Renginyje dalyvavusi LR Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sakė, kad pareigūnų aprūpinimas, šiuolaikiškos darbo sąlygos ir žmonių saugumo jausmas jų gyvenamojoje vietovėje yra didžiausias VRM prioritetas. Pasak ministrės, per pastaruosius trejus metus yra pastatyti trys nauji, rekonstruota per 50 policijos įstaigų pastatų.

„Puikiai suprantame, kad tik motyvuoti pareigūnai gali geriausiai vykdyti savo užduotis ir tinkamai pasirūpinti šalies gyventojų saugumu.“ – sakė A. Bilotaitė.  

Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla akcentavo, kad yra siekiama sukurti ne tik vienodą saugumo, bet ir infrastruktūros standartą – kad ir didmiestyje, ir mažame miestelyje tarnaujantys pareigūnai turėtų orias bei komfortiškas sąlygas dirbti ir besikreipiantiems žmonėms aptarnauti.  

Rietave, Plungės g. esančiame pastate, gerinti darbo sąlygas buvo būtina – pavyzdžiui, patalpos vis dar buvo šildomos kieto kuro krosnimi. Po maždaug metus trukusios rekonstrukcijos, šiluma Rietavo PK jau tiekiama centralizuotai, įrengti dušai, persirengimo patalpos, moderniai atnaujinti pareigūnų darbo kabinetai ir erdvė, skirta interesantams aptarnauti.  

Rekonstrukciją, užtikrinančią orias ir šiuolaikiškas darbo sąlygas Rietavo PK pareigūnams ir į policiją besikreipiantiems žmonėms, inicijavo ir atliko pastato savininkai – UAB „Plungės lagūna“.

Šiuo metu Rietavo PK dirba 12 pareigūnų.