Puikus policijos atstovų pasirodymas Tėvynės gynėjų žaidynėse

Data

2019 09 16

Įvertinimas
0
Policijos komanda gyneju zaidynese.jpg

2009 m. rugsėjo 10–11 d. Vilniuje buvo surengtos pirmosios Lietuvos kariuomenės ir policijos sporto žaidynės. Šis sporto renginys greitai išpopuliarėjo ir tapo didžiausiu tokio pobūdžio sporto renginiu. Išplėtus žaidynių dalyvių ratą, nuo 2013 m. šios varžybos vadinamos Tėvynės gynėjų sporto žaidynėmis, o jose varžosi stipriausi Lietuvos kariuomenės, policijos ir kitų statutinių institucijų sportininkų komandos.

Šių metų Tėvynės gynėjų sporto žaidynės vyko rugsėjo 13 d. Kaune, o jose varžėsi apie 200 sportininkų. Dalyviai jėgas išmėgino 8 rungčių varžybose: mažojo futbolo, krepšinio 3x3, šaudymo iš tarnybinio ginklo, dziudo, vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio, taikomojo biatlono, šachmatų ir stalo teniso varžybose.

Lietuvos policijos atstovams šių metų žaidynės buvo gan sėkmingos. Mūsų atstovai iškovojo pirmąsias komandines vietas taikomojo biatlono ir krepšinio 3x3 varžybose, užėmė antrąją vietą moterų paplūdimio tinklinio, trečiąsias – mažojo futbolo, šachmatų, šaudymo iš tarnybinio ginklo ir dziudo varžybose. Asmeninėje įskaitoje šaudymo iš tarnybinio ginklo varžybose niekas neprilygo Giedriui Valeikai iš Lietuvos policijos mokyklos. Stalo teniso varžybose pirmąja vieta džiaugėsi Monika Kavaliūnaitė iš Kauno apskr. VPK, o antrąja - Lina Butkienė iš Policijos departamento prie VRM Personalo administravimo valdybos. Taikomojo biatlono rungtyje antras buvo Gediminas Gaulius (Kauno apskr. VPK), trečias - Gražvydas Jusaitis iš Alytaus apskr. VPK. Šachmatų varžybose trečioji vieta atiteko Vilniaus apskr. VPK atstovui Donatui Mankauskui.

Renginio akimirkas galite išvysti Eugenijaus Onaičio užfiksuotame fotografijų albume.

Smulkiau su visais varžybų rezultatais galite susipažinti čia:

Komandinės dziudo varžybos
Krepšinis 3x3
Mažasis futbolas
Šachmatai asmeninės
Šachmatai komandinės
Šaudymas
Taikomasis biatlonas