2022-09-01

Policijos pareigūnai sulaikė galimai iš nusikaltimo vietos paspirtukais sprukusius kauniečius

Vakar Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Reagavimo valdybos pareigūnai sulaikė du vyrus, kurie įtariami katalizatoriaus vagyste. Šie, pastebėję policijos pareigūnus, iš įvykio vietos spruko elektriniais paspirtukais. 
Rugpjūčio 31 d. apie 03.30 val. policijos pareigūnai sulaukė pilietiško gyventojo pranešimo, jog Kaune, Plechavičiaus g., vyras išgirdo triukšmą, o pažiūrėjęs pro langą pastebėjo prie automobilių besisukiojančius įtartinus asmenis. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado ne tik nuo automobilio „Lexus“ pradėtą pjauti katalizatorių, bet ir iš įvykio vietos elektriniais paspirtukais besišalinančius du įtartinus vyrus. Vienas vyras (g. 1998 m.) sulaikytas iškart, kitas vyras (1988 m.) – iš pradžių dar slapstėsi, tačiau buvo rastas paryčiais. Kauniečiai yra žinomi policijos pareigūnams. 
Kauno apskr. VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų. 
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.