Policijos generalinio komisaro vizitas Lietuvos policijos mokykloje

Data

2020 01 15

Įvertinimas
1

Sausio 15 d. susitikti su Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM)  kursantais ir darbuotojais atvyko  garbingi svečiai – policijos generalinis komisaras Renatas Požėla bei jo pavaduotojas Rimantas Bobinas.

Generalinis komisaras susitikime su kursantais akcentavo, kad policijos bendruomenė laukia jų įsiliejant į policijos gretas, policijai reikia kursantų karštų širdžių ir šaltų protų.

„Jūs ateisite į nuolat besikeičiančią organizaciją, kuriai rūpi kiekvieno dirbančio žmogaus gerovė. Tad labai svarbu, kad jūs būtumėte aktyvūs visur ir visada. Linkiu valstybės simbolius nešioti ne tik ant uniformos, bet ir širdyje. Norėtųsi, kad priesaika, kurią duodate valstybei, nebūtų tik žodžiai“, – pabrėžė R. Požėla.

Policijos vadovai LPM kursantams ir darbuotojams pristatė policijos sistemos numatytus pokyčius, kalbėjo apie būsimas struktūrines pertvarkas, apie poreikį didinti darbuotojų motyvaciją, gerinti organizacijos mikroklimatą. Taip pat atsakė LPM darbuotojams ir  kursantams, kaip  būsimiems pareigūnams, į rūpimus klausimus. Po pokalbio su LPM bendruomene generalinis komisaras apžiūrėjo LPM infrastruktūrą, su LPM vadovybe aptarė kitus mokyklai aktualius klausimus.