2022 05 06

Įvertinimas
4
Krosas IMG_5741.JPG

Organizuoti Lietuvos policijos kroso pirmenybes pradėta 2014 m. Pastaruosius du metus dėl pandeminės situacijos (Covid–19) ši bėgimo tradicija buvo nutrūkusi. Šiais metais į vaizdingą Alytaus Vidzgirio parką vėl buvo susirinkę policijos atstovai iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Varžybos vyko asmeninėje bei komandinėje įskaitose. Individualūs nugalėtojai buvo nustatomi moterų, vyrų ir senjorų: moterų ir vyrų (dalyviai, kuriems daugiau kaip 40 m.) grupėse. Komandinėje įskaitoje rezultatai buvo skaičiuojami sumuojant 4 geriausių komandos dalyvių: 3 absoliučiai geriausių vyrų  ir 1 moters užimtas vietas (veteranai neišskiriami).

Moterų grupėje, kur varžėsi 23 bėgikės, nugalėtoja tapo Klaipėdos apskr. VPK komandos atstovė Jūratė Ubartienė, nelengvoje 2,5 km trasoje sugaišusi 10,16 min. Atsilikusi 27  sekundes, antrąją vietą užėmė Kauno apskrities VPK komandos atstovė Airina Pauliukonienė. Trečioji finišavo alytiškė Viktorija Kučinskaitė. Jos laikas 10,51 min. Tarp moterų veteranių nugalėjo Vilniaus apskr. VPK bėgikė Edita Krušinskienė 11,02 min.

Vyrams reikėjo įveikti du ratus po 2,5 km. Čia varžėsi 32 dalyviai. Greičiausiai 5 km nubėgo Kauno apskrities VPK komandos lyderis Gediminas Gaulius. Jo laikas 17,36 min. Antrąją vietą šioje grupėje užėmė Danielius Hohmanas (Vilniaus apskrities VPK) – 17,58 min., trečiąją – Gabrielius Gaubša (Šiaulių apskrities VPK) – 18,04 min. Nepralenkiamas senjoras buvo šeimininkas iš Alytaus apskr. VPK – Gražvydas Jusaitis, bendrai atbėgęs antruoju. Jo laikas – 17,53 min.

Komandinėje įskaitoje nugalėtoja tapo Kauno apskrities VPK komanda. Antrąją vietą užėmė Vilniaus apskrities VPK, trečiąją – Alytaus apskr. VPK sportininkai.

Visi dalyviai po bėgimo galėjo pasivaišinti skania šeimininkų alytiškių koše, o dalyvius pasveikino ir jiems apdovanojimus įteikė Alytaus apskr. VPK viršininko pavaduotojas Virginijus Jaruševičius.

Su visais varžybų rezultatais galima susipažinti čia.