Policijos atstovai tapo šaudymo varžybų, skirtų Pasieniečių dienai paminėti, nugalėtojais

Data

2022 06 20

Įvertinimas
0
IMG-50a3bc0342da4c63d59b34bd54cbcf1a-V.jpg

Švenčionių rajone vyko šaudymo varžybos, skirtos Pasieniečių dienai, birželio 29-ajai paminėti. Dalyvauti šiose varžybose svečių teisėmis buvo pakviesta ir Lietuvos policijos komanda. Mūsų rinktinę sudarė šie pareigūnai: Rolandas Vrubliauskas ir Andrius Jotautas iš Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Mindaugas Pakarnas iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Roberta Bernatavičiūtė iš Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato. Iš viso varžybose dalyvavo 14 komandų. Kiekvieną komandą sudarė 4 nariai, iš kurių viena buvo moteris. Jie varžėsi atlikdami 7 pratimus, kurių metu reikėjo šaudyti iš pistoletų, automatinių bei lygiavamzdžių šautuvų. Nugalėtojai buvo nustatomi komandinėje ir asmeninėse vyrų bei moterų grupėse. Pasieniečių ir svečių rezultatai buvo skaičiuojami atskirose klasifikacijose. Šaudymo varžybos vyko vadovaujantis Tarptautinės praktinio šaudymo konfederacijos (IPSC) taisyklių reikalavimais.

Lietuvos policijos atstovams šios varžybos buvo labai sėkmingos. Jie tapo nugalėtojais svečių komandinėje įskaitoje. Antrą vietą iškovojo „FRONTEX“ komanda, trečią – „EHUNT“.

Asmeninėje įskaitoje tarp svečių nepralenkiamas buvo Rolandas Vrubliauskas, po jo rikiavosi Romas Ručinskas iš „FRONTEX“ komandos ir Edvardas Mankus iš „EHUNT“ ekipos. Moterų kategorijoje geriausiai sekėsi mūsų atstovei Robertai Bernatavičiūtei, antrąją vietą iškovojo Gabrielė Kniūraitė iš Lietuvos policijos mokyklos komandos, trečią – Justina Glazunovaitė iš „FRONTEX“ komandos. 

Sveikiname mūsų atstovus ir linkime sėkmės kitose varžybose.