Policijos atstovai tapo Lietuvos kariuomenės šachmatų turnyro nugalėtojais

Data

2022 04 25

Įvertinimas
0

Kaune, Lietuvos karininkų ramovėje vyko Lietuvos kariuomenės organizuojamas tradicinis Brigados generolo Antano Gustaičio taurės šachmatų turnyras. Šiose varžybose dalyvavo net 78 sportininkai iš įvairių Lietuvos kariuomenės dalinių, o taip pat svečių teisėmis buvo pakviesti  vidaus reikalų sistemos bei kitų statutinių institucijų atstovai. Lietuvos policijai atstovavo keturi dalyviai: Irmantė Bertavičiūtė (Telšių apskr. VPK), Donatas Mankauskas (Vilniaus apskr. VPK), Marius Jakštas (Tauragės apskr. VPK) ir Arūnas Venckus (Policijos departamento prie VRM Teisės skyrius). Policijos komanda buvo sudaryta pagal neseniai vykusių policijos šachmatų pirmenybių rezultatus.

Varžybos buvo vykdomos šveicariškąja sistema 7 ratais. Nustatant komandines vietas buvo skaičiuojami visų keturių komandos narių pasiekti rezultatai. Mūsų atstovams pavyko surinkti 21 tašką ir iškovoti pirmąją vietą. Antroje vietoje liko vos pustaškiu mažiau surinkę Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono atstovai. Trečiąją vietą užėmė Lietuvos kariuomenės Finansų ir apskaitos departamento šachmatininkai (19,5 taško). Asmeninėje įskaitoje nugalėtoju tapo Nerijus Vasiliauskas iš LDK Gedimino štabo bataliono (6,5 taško). Kitas dvi prizines vietas, surinkę po 6 taškus, iškovojo mūsų atstovai. D. Mankauskas užėmė antrą vietą, o Arūnas Venckus liko trečias.

Sveikiname mūsų atstovus su puikiu pasiekimu ir linkime sėkmės kitose varžybose.