Pirmieji Lietuvos policijos mokyklos kursantų įspūdžiai iš stažuotės Vokietijoje

Data

2020 02 11

Įvertinimas
0

2020 m. vasario 8–15 dienomis Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) kursantai Agnė Salickaitė, Mantas Sinkevičius, Augustinas Šamanskas ir Jokūnas Žlabickas dalyvauja stažuotėje Vokietijos Meklenburgo-Pomeranijos žemės Viešojo administravimo, policijos ir teismų valdininkų taikomųjų mokslų universitete.

LPM kursantai jau pirmomis stažuotės dienomis turėjo galimybę susipažinti su policijos kursantais iš Latvijos, Estijos, Norvegijos, kurie taip pat mokosi Vokietijoje pagal mainų programas. Kursantai keitėsi patirtimis, istorijomis, lygino mokymosi bazės, mokymosi programas skirtingose šalyje.

Kursantas Augustinas Šamanskas pasakojo, kad jam ypač didelį įspūdį paliko universitetas. „Viešojo administravimo, policijos ir teismų valdininkų taikomųjų mokslų universitetas turi labai platų ir modernų mokymosi modelį, kuris suteikia puikias galimybes tapti policijos pareigūnu”, - sakė kursantas.

Būsimi Lietuvos pareigūnais pirmadienį susipažino ir su šio universiteto studentais, kurie kovo mėnesį atvyks stažuotis į LPM. Vokiečiai pažadėjo supažindinti LPM kursantus su Vokietija, o lietuviai patikino, kad aprodys gražiausias Lietuvos vietas.

LPM kursantai Vokietijoje iš visos stažuosis 8 dienas.

\