Pareigūnų paaukoti pinigai virto džiaugsmo akimirkomis daugiavaikėms šeimoms (video)

Data

2018 11 19

Įvertinimas
0

Šiaulių apskrities VPK už Pyragų dieną paaukotus pinigus pradžiugino Kuršėnuose gyvenančią daugiavaikę šeimą, kurioje auga net 8 vaikai – šeši berniukai ir dvi mergaitės. Mažiausiajam - kiek daugiau nei metukai, vyriausiajam – jau keturiolika. Šeimai padovanotas televizorius ir išvyka į mini Zoologijos sodą. Netoli Gruzdžių įsikūrusiame alpakų ūkyje vaikai glostė ir maitino gyvuliukus, daugelį jų gyvai matydami pirmą kartą gyvenime.

Pakruojo rajono policijos komisariato darbuotojai surinktas lėšas perdavė Pakruojo rajone, Pamuckų kaime, aštuonis vaikus auginančiam tėčiui. Vasaros pradžioje namuose kilo gaisras ir sudegė šeimos namas. Vyras pasiėmė paskolą ir įsigijo butą, kuriam dabar labai reikia remonto ir apšildymo.

Už Joniškio r. PK Pyragų dieną surinktas aukas nupirkta bulvių tarkavimo mašina ir kitos dovanėlės pasiekė Plikiškių kaime gyvenančią daugiavaikę šeimą. Tikimės, kad ant jų stalo bus skanesnių ir įvairesnių valgių, o vaikai nešios atšvaitus, žais kamuoliu, spalvins knygeles ir bus šiek tiek saugesni.

Šeima Joniškio rajone (nuotr.)