Pareigūnai Vilniuje surengė žaibišką narkotinų tiekėjų sulaikymo operaciją (video)

Data

2020 08 28

Įvertinimas
0

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai 2020-08-26 Vilniuje, Eišiškių pl., operatyviai sulaikė vyrą (g. 1963 m.), kuris platino narkotines medžiagas. Sulaikytasis rankose turėjo 28 folijos lankstinukus, kuriuos įtariama ketino išplatinti. Policijos pareigūnai sulaikė ir moterį (g. 1979 m.), kuri taip pat talkino platinant narkotines medžiagas. Jos drabužiuose buvo rastas 1 folijos lankstinukas su milteliais, o apžiūrėjus automobilį dar 8 folijos lankstinukai su milteliais, kaip įtariama narkotine medžiaga - karfentaniliu bei buteliukas su metadonu.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d., 259 str. 1 d.

Abu asmenys sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Jie gerai žinomi policijos pareigūnams, ne kartą teisti. Pareigūnai turėjo informacijos kur minėti asmenys gaudavo narkotines medžiagas, todėl atliko kratą taip pat policijai žinomo asmens namuose. Kratos metu buvo rastos priemonės sverti ir fasuoti narkotines medžiagas, bei virš 200 eurų įvairiomis kupiūromis.

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai ir toliau skirs dėmesį kovai su narkotikų platinimu.