Pareigūnai mažiesiems ligoniams pristatė tikrus ralio automobilius

Data

2019 10 23

Įvertinimas
0

Yra sakoma, jog geriausias būdas prisiminti gerus darbus — juos kartoti, todėl trečiadienio popietę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nusprendė ilgai nelaukę dar kartą padaryti nedidelę staigmeną mažiesiems Kauno klinikų pacientams. Rugsėjo 11 d. policijos pareigūnai atvykę kartu su žirgais, šiandien į pagalbą pasitelkė jau kiek kitokią techniką.

Į klinikų teritoriją įvažiavęs tikras sportinis ralio automobilis sulaukė nemažai vaikų dėmesio. Mažieji turėjo galimybę ne tik apžiūrėti automobilį iš išorės, bet ir jame pasėdėti bei kartu su ralio dalyviu užvesti galingą automobilio variklį. Dar viena transporto priemonė sulaukė taip pat nemažai dėmesio – ralio pagalbos automobilis. Apie automobilyje esančią įrangą, jos galimybes plačiai papasakojo vaikams ir jų tėvams Lietuvos automobilių sporto federacijos atstovas.

Vaikai taip pat noriai ėjo apžiūrėti ir policijos automobilio. Netikėtai įjungdami garso bei šviesos signalus ir taip gąsdindami savo draugus, vaikai kikeno sėdėdami policijos automobilyje. Didelio susirinkusiųjų dėmesio sulaukė ir į klinikas atvykęs keturkojis pareigūnas, pademonstravęs daugelį komandų, kurias turi mokėti tarnybinis šuo. Pareigūnai kartu su policijos bičiuliu Amsiumi vėliau aplankė ir vaikus, kurie negalėjo išeiti į lauką ir transporto priemones stebėjo per langą. Mažos dovanėlės bei Amsiaus dėmesys kėlė šypsenas ir vaikams, ir jų tėveliams.

„Lankydami sergančius vaikus, stengiamės jiems suteikti kuo daugiau teigiamų emocijų, atitraukti jų mintis ir praskaidrinti dieną, suteikti naujų emocijų. Vaikų šypsenos rodo, jog tokios akcijos yra laukiamos ir vaikai džiaugiasi sulaukę netikėtų svečių“, - kalbėjo Kauno apskr. VPK Bendruomenės pareigūnai.