Panevėžyje pareigūnai sulaikė nesąžiningą kolegą

Data

2019 12 11

Įvertinimas
0

Po sėkmingai atlikto tyrimo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimo skyriaus pareigūnai, vadovaujami Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorų, padedant kitų padalinių pareigūnams, surado narkotikų laboratoriją – nelegaliai auginamas ir realizavimui ruošiamas narkotines medžiagas (kanapes) tam specialiai įrengtoje ir pritaikytoje bei apsaugotoje patalpoje. Antradienį buvo sulaikyti trys asmenys, kurie įtariami neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis su tikslu jas parduoti ar kitaip platinti. Įtariama, kad asmenys veikė organizuotoje grupėje.

Panevėžio apskrities policijos bendruomenę labiausiai šokiravo tai, kad vienas iš įtariamųjų – jų kolega policijos pareigūnas. Visi trys įtariamieji šiandien buvo pristatyti į teismą, kur jiems skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Tyrimas tęsiamas, įtariamųjų gali daugėti.

Lietuvos policija nesitaiksto su negerovėmis, netoleruoja nesąžiningų kolegų ir visi policijos darbuotojai privalo žinoti, kad vos nusižengę įstatymams nedelsiant bus patraukti atsakomybėn įstatymų nustatyta tvarka.