Pajėgiausios policijos paplūdimio tinklinio komandos varžėsi Šiauliuose

Data

2021 06 21

Įvertinimas
2
foto.jpg

Kepinat daugiau nei 30 laipsnių karčiui jau vienuoliktą kartą Šiauliuose vyko Lietuvos policijos paplūdimio tinklinio pirmenybės. Šiais metais moterų grupėje varžėsi 6 komandos, o vyrų – 9. 

Teik moterų, tiek vyrų grupės Burtų kelių pasiskirstė po pogrupius, kuriuose komandos varžėsi iki 2 laimėtų setų. Pogrupiuose komandos užėmusios pirmą ir antrą vietas pateko į pusfinalius, kur varžėsi su kito pogrupio dvejomis geriausiomis komandomis.

Moterų I pogrupyje varžėsi Kauno apskr. VPK, Vilniaus apskr. VPK ir Telšių apskr. VPK komandos. Dvi pergales iš tiek pat galimų iškovojusios vilnietės, pogrupyje užėmė pirmąją vietą, kaunietės nusileidusios Vilniaus komandai, bet nugalėjusios Telšių komandą, užėmė antrąją vietą, o telšietės nepatyrusios pergalės skonio, trečiąją vietą. II antrajame pogrupyje nenugalimos buvo šiaulietės, vieną pergalę iškovojusios Marijampolės atstovės, liko antros, o klaipėdietės taip ir nelaimėjusios pogrupyje, užėmė trečią vietą. Pusfinaliuose, Kauno apskr. VPK nugalėjo Šiaulių apskr. VPK komandą, Vilniaus apskr. VPK šventė pergalę prieš Marijampolės apskr. VPK komandą. Kovoje dėl trečios vietos marijampolietės šventė pergalę prieš šiaulietes ir užėmė trečiąją vietą, o finale po atkaklios kovos titulą iškovojo Kauno apskr. VPK nugalėjusi Vilniaus apskr. VPK komandą.

Vyrų pogrupiuose vyko atkaklios kovos, nors ir ne visada tai rezultatai atspindėjo. I pogrupyje varžėsi Tauragės apskr. VPK, Vilniaus apskr. VPK, Marijampolės apskr. VPK, Telšių apskr. VPK ir Šiaulių apskr. VPK komandos. Tauragiškiai iškovoję 4 pergales iš tiek pat galimų, pogrupyje užėmė pirmąją vietą. Tačiau dėl antros-trečios ir ketvirtos-penktos vietų vyko atkakli kova. Šiauliečiai ir vilniečiai surinko vienodai taškų, bet antrąją vietą pogrupyje užėmė šiauliečiai, nes jų buvo geresnis laimėtų-pralaimėtų setų santykis. II pogrupyje varžėsi Panevėžio apskr. VPK, Klaipėdos apskr. VPK, Kauno apskr. VPK ir Utenos apskr. VPK komandos. Pirmą vietą užėmė panevėžiečiai iškovoję 3 pergales, o antrąją vietą su 2 pergalėmis užėmė kauniečiai. Pusfinaliuose Tauragės apskr. VPK komanda šventė pergalę prieš Kauno apskr. VPK, o Šiaulių apskr. VPK komanda nugalėjo Panevėžio apskr. VPK. Mažajame finale praėjusių metų čempionai, panevėžiečiai, nugalėjo kauniečius ir užėmė trečiąją vietą. O didžiajame finale susitikus tauragiškiams ir šiauliečiams, po atkaklios 3 setų kovos, čempionais tapo Šiaulių apskr. VPK komanda, o  Tauragės apskr. VPK atiteko antroji vieta.

Po visų tinklinio kovų, nugalėtojus ir prizininkus sveikino Šiaulių apskr. VPK viršininkas Ramūnas Sarapas.

Organizatoriai dėkoja visiems dalyviams ir iki susitikimo kituose turnyruose.

Visus rezultatus galite pamatyti pirmenybių rezultatų suvestinėje