Paaiškėjo Lietuvos policijos salės futbolo finalinio ketverto dalyviai

Data

2022 05 16

Įvertinimas
0
IMG_8380.JPG

Šiais metais Lietuvos policijos salės futbolo turnyro pirmajame etape varžėsi 10 komandų. Visos ekipos buvo burtų keliu suskirstytos į 3 pogrupius, išskiriant praėjusio turnyro finalinio etapo dalyvius: Marijampolės apskr. VPK, Klaipėdos apskr. VPK ir Kauno apskr. VPK komandas.

Į finalinį etapą pateko 4 stipriausios komandos. 3 pirmąsias vietas pogrupiuose užėmusios ekipos: Šiaulių apskr. VPK, Alytaus apskr. VPK ir Kauno apskr. VPK. Taip pat geriausia antrąją vietą užėmusi komanda – Marijampolės apskr. VPK. Nustatant geriausią komandą iš antros pozicijos bei siekiant sudaryti vienodos sąlygos, pogrupyje, kuriame dalyvavo 4 komandos, buvo neskaičiuoti rezultatai su paskutine komanda. Tokiu principu, Marijampolės  apskr. VPK komanda surinko 4 taškus, o Vilniaus  apskr. VPK komanda 3 taškus ir marijampoliečiai pateko į finalinį etapą.

Ištraukus burtus paaiškėjo, kad pirmajame pusfinalyje susitiks Marijampolės apskr. VPK ir Kauno apskr. VPK, o antrajame  Šiaulių apskr. VPK ir Alytaus apskr. VPK komandos.

Lietuvos policijos salės futbolo finalinis etapas vyks gegužės 25–26 dienomis Lietuvos policijos mokyklos (Kauno r., Mastaičių k., Mokslo g. 2) sporto salėje. 

Finalinio etapo preliminarus tvarkaraštis:

Gegužės 25 d.
11.00 val.  Marijampolės apskr. VPK – Kauno apskr. VPK;
12.15 val.  Šiaulių apskr. VPK – Alytaus apskr. VPK.

Gegužės 26 d.
11.00 val. Mažasis finalas;
12.15 val. Didysis finalas;
13.30 val. Apdovanojimų ceremonija.

Su pirmojo etapo rezultatais galite susipažinti čia.

Kviečiame žiūrovus atvykti palaikyti savo komandas.