Nuo ketvirtadienio ryto uždaromas Nemenčinės miestas

Data

2020 04 15

Įvertinimas
1
Nemencine.JPG

Vyriausybei priėmus sprendimą, nuo balandžio 16 d. 7 val. uždaromi įvažiavimai ir išvažiavimai iš Nemenčinės miesto. Policija užtikrins įvažiuojančių/išvažiuojančių transporto priemonių vairuotojų ir keleivių kontrolę, kartu su policijos pareigūnais dirbs ir Šaulių sąjungos savanoriai bei Karo policijos kariai.

Prie įvažiavimų į Nemenčinę bus įrengti 3 patikros postai, transporto eismas bus leidžiamas tik per šiuos punktus, tuo tarpu kiti keliai bus kontroliuojami draudžiamais ženklais ir užtverti fiziškai.    

Policijos pareigūnai ne tik patys kontroliuos, kaip laikomąsi reikalavimų, bet ir naudos technines priemones, leidžiančias nustatyti transporto priemonių ar asmenų judėjimą.

Asmenų, kuriems numatytos išimtys, prašome turėti tai įrodančius dokumentus ar kitą informaciją, kuri patvirtintų jų vykimo tikslą. Tai gali būti tiek popieriniai dokumentai, tiek nufotografuoti dokumentai elektroninėse laikmenose (pvz. mobiliajame telefone, plančetėje ir pan.).

Pareigūnai dirbs ne tik postuose, bet ir pačiame mieste, kur užtikrins viešąją tvarką ir  kontroliuos asmenis, kuriems skirta izoliacija. Policija tuo pačiu reaguos ir į kitus pranešimus apie pažeidimus ar nusikalstamas veikas.

Nuo balandžio 3 d. policija Nemenčinėje surašė 15 administracinių nusižengimų protokolų už karantino ar izoliavimo pažeidimus.