Mokslus baigusiems Lietuvos policijos mokyklos kursantams įteikti pažymėjimai

Data

2019 07 12

Įvertinimas
0

Šiandien Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje vyko Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) įvadinių mokymo kursų kursantų pažymėjimų įteikimo ceremonija. Keturis mėnesius trukusius mokslus baigė ir nuo šiol į policijos gretas įsilies 20 LPM kursantų.

Kadangi šventė vyko Dievo šventovėje, prieš prasidedant oficialiai šventės ceremonijai – pažymėjimų įteikimui, policijos kapelionas Rolandas Bičkauskas aukojo šventas mišias.

Kunigas, kreipdamasis į kursantus, linkėjo jiems visada eiti tiesos keliu, drąsos džiaugtis kiekviena minute, išlikti savimi, žmogumi, kurio vertybės leis kurti gėrį savyje ir aplinkui.

Po mišių Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Rimantas Bobinas bei LPM viršininkas Algirdas Kaminskas LPM kursantams įteikė mokslų baigimo pažymėjimus. Atsiimdami diplomus kursantai ryžtingai ir drąsiai, girdint LPM vadovybei, dėstytojams, jų artimiesiems, tarė „Tėvynės labui“.

Generalinio komisaro pavaduotojas džiaugėsi, kad nuo šiandien Lietuvos policijos šeima pasipildė tokiais jaunais, energingais ir žmonėms, padėti pasiryžusiais pareigūnais.

„Man garbė jums įteikti diplomus. Jūs savo gyvenimo kelią pasiryžote susieti su tarnyste kitiems, pažadėjote visada būti šalia žmonių ir jiems padėti. Niekada nepamirškite to. O jūsų tėveliams norėtųsi ištarti dėkui, kad užaugino jus tokiais atsakingais žmonėmis – pagalbininkais visuomenei. Su švente kolegos“, – sveikino kursantus R. Bobinas.

LPM viršininkas Algirdas Kaminskas sveikindamas kursantus ir jų artimuosius džiaugėsi, kad sunkūs mokslai nepalaužė jų noro ir ryžto siekti tikslo – tapti policijos pareigūnu.

„Jūs pasirinkote labai nelengvą ir atsakingą darbą – tarnauti žmogui. Nors jūs šiandien baigėte mokslus, tačiau linkiu jums nepamiršti, kad mokytis ir tobulėti reikia nuolat. Vienus egzaminus jūs laikėte vakar, tačiau jus nuo šiol egzaminuos gyvenimas ir kasdien jūsų kelyje sutinkami žmonės. Tad būkite savimi, turėkite savo nuomonę ir ją ginkite“, - sėkmės tarnyboje linkėjo A. Kaminskas.

LPM vadovas taip pat nepamiršo padėkoti ir išreikšti didžiausią pagarbą kursantų tėvams.

LPM viršininkas už pavyzdingą tarnybą bei Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga medaliais bei padėkomis apdovanojo ne vieną darbuotoją.

Pasibaigus šventei kursantus apsupo jų artimieji, draugai, netrūko sveikinimų, gėlių, dovanų ir šiltų apsikabinimų.