Lietuvos policijos mokyklos šaudymo instruktorei – IPSC prezidentinis medalis

Data

2022 05 25

Įvertinimas
1

Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) instruktorė Rasa Bačanskienė iškovojo prezidentinį medalį gegužės 22 dieną vykusiose Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijos patvirtintose reitinguojamose 3 lygio (pagal tarptautines IPSC taisykles) praktinio šaudymo varžybose "TRAKAI OPEN 2022". Nugalėtoja savo 1-ąjį prezidentinį medalį laimėjo užimdama 1-ąją vietą Production divizione Lady kategorijoje. 

Varžybose sėkmingai pasirodė visa LPM instruktorių komanda, kuriai atstovavo Rasa Bačanskienė, Simonas Baltrušaitis ir Žilvinas Stankevičius varžęsi „Lithuanian Law Enforcement Officers Shooting team – LEOS“ komandos sudėtyje. LPM instruktorius Simonas Baltrušaitis Production divizione užėmė aukštą 3-ąją vietą.

„Jei atvirai, šis medalis – buvo mano mažytė svajonė, kurios siekiau ketverius metus. Labai džiaugiuosi, kad ši sporto šaka populiarėja ir varžybose startuoja vis daugiau naujų dalyvių. Esu dėkinga toms merginoms, kurios išdrįso sudalyvauti aukščiausio lygio varžybose ir pilnai užpildyti Lady kategoriją. Taip pat nuoširdus ačiū savo komandos nariams, kurie mane moko, motyvuoja ir įkvepia. LEOS komanda Lietuvoje yra vienintelė, oficialiai savo sudėtyje turinti moterį. Nežinau ar dar gali būti aukštesnis įvertinimas ir pasitikėjimas,“ – mintimis dalijasi R. Bačanskienė.

Prezidentiniai medaliai yra specialiai įsteigti Tarptautinės Praktinio Šaudymo Konfederacijos (toliau – IPSC) ir įteikiami tik IPSC sankcionuotų III lygio varžybų nugalėtojams, nesvarbu kurioje pasaulio šalyje jos vyktų. Visi šie medaliai yra vienodos išvaizdos.

Pasiekimai tarptautinėse ir respublikinėse varžybose, kvalifikacijos kėlimas ir stažuotės užsienio šalyse bei puikūs tarnybinės veiklos vertinimai patvirtina, kad Lietuvos policijos mokyklos instruktoriai yra aukštos kompetencijos savo srities profesionalai, kurie kasdien visą savo patirtį bei žinias perteikia būsimiems ir esantiems policijos pareigūnams.

Visų komandos dalyvių vardu labai dėkojame Lietuvos policijos mokyklai už sudarytas galimybes ir visapusišką palaikymą.