Lietuvos policijos mokyklos bendruomenė iškilmingai paminėjo mokslo metų pradžią

Data

2019 09 02

Įvertinimas
1

Šiandien 100 Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) kursantų pradėjo savo kelionę link svajonės – atkakliai mokytis ir siekti tapti policijos pareigūnu. Pasveikinti būsimus pareigūnus su mokslo metų pradžia atvyko vidaus reikalų ministrė  Rita Tamašunienė.

Palydėti kursantus į mokslo ir žinių kelią taip pat atvyko: Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, teritorinių bei specializuotų policijos įstaigų vadovai, policijos kapelionas Algirdas Toliatas ir kiti garbingi svečiai.

Naujų mokslo metų pradžios šventė vyko LPM pagrindinėje aikštėje. Iškilmingoje rikiuotėje sustojusius kursantus, pasipuošusius uniformomis, pasveikino Lietuvos policijos generalinis komisaras L. Pernavas. Kursantai pirmą kartą drąsiai ir ryžtingai atidavė pagarbą, kartu su šventės dalyviais sugiedojo Lietuvos valstybės himną.

„Šiandien jums naujas startas – mokslų pradžia. Džiaugiuosi, kad pasirinkote tokią profesiją, kuri reikalauja ryžto, atkaklumo, drąsos. Esate geriausi iš geriausių. Nuo šiol jus vadins visuomenės, valstybės angelais sargais, šeimos ir piliečių užtarėjais, tad būkite verti šių žodžių“, – LPM kursantus sveikino vidaus reikalų ministrė R. Tamašunienė.

,,Sveikinu jus su pirmu žingsniu jūsų naujame kelyje bei nuoširdžiai dėkoju jūsų artimiesiems, kurie jus ugdė ir palaikė, kai jūs pasirinkote šį sunkų darbą – tarnystę žmonėms“, – sveikinimo kalboje tarė  L. Pernavas.

Lietuvos policijos generalinis komisaras kursantams palinkėjo visada turėti aiškų gyvenimo tikslą, mąstyti plačiau, visada siekti būti geriausiais savo srityje, taip pat nepamiršti padėti ir patarti kitam, būti tolerantiškiems ir supratingiems.

Kauno rajono meras Valerijus Makūnas pats negalėjo dalyvauti šventėje, tačiau perdavė sveikinimus visai LPM bendruomenei ir palinkėjo prasmingų bei kūrybingų metų.

Palaiminti ir pasveikinti kursantų į šventę atvykęs policijos kapelionas Algirdas Toliatas ragino kursantus neprarasti entuziazmo, niekada nesustoti vietoje, o nuolat judėti, tobulėti.

Tradiciškai mokslo metų pradžios šventėje LPM bendruomenė pasveikino ir Lietuvos policijos generalinį komisarą, kuris rugsėjo 1-ąją švenčia savo gimtadienį.

Ceremonijos metu nuostabų pasirodymą visiems šventės dalyviams padovanojo Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis orkestras.

Pasibaigus iškilmingai rikiuotei, visi šventės svečiai buvo pakviesti pasivaišinti koše, susipažinti su mokykla.