Lietuvos policijos mokykloje mokymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu

Data

2020 03 31

Įvertinimas
0

Vykdant COVID 19 viruso prevenciją mokymo procesas organizuojamas ir vykdomas nuotoliniu būdu. Visi organizuoti tarptautiniai ir vietiniai renginiai – konferencijos, bendradarbiavimo, meniniai ir kultūriniai renginiai, sporto varžybos ir kt., taip pat organizuoti Lietuvos policijos mokyklos darbuotojų vizitai ir komandiruotės į užsienio šalis yra atšaukti.

Šiuo metu Lietuvos policijos mokykloje taikomas nuotolinis darbas. Asmenų prašymai ir skundai priimami el. p. mokykla@policija.lt, teikti dokumentus dėl stojimo į Lietuvos policijos mokyklą galite http://stokipolicija.lt/ tinklapyje, visa aktuali informacija skelbiama https://www.facebook.com/lietuvospolicijosmokykla/ ir http://lpm.policija.lrv.lt/ puslapiuose, bendra informacija teikiama el. p. mokykla@policija.lt, tel. nr. 8 700 60 075, facebook paskyroje https://www.facebook.com/lietuvospolicijosmokykla/ bei www.kurstoti.lt forume.

Lietuvos policijos mokykla primena, kad pasireiškus į gripą būdingiems ligos simptomams – karščiavimui, kosuliui, gerklės skausmui ar apsunkintam kvėpavimui – po kelionės į užsienio šalis ar po kontakto su tikėtinu COVID 19 viruso nešiotoju skambinkite trumpuoju ir nemokamu telefono numeriu 1808.

Naudingą informaciją galite rasti šiose nuorodose: