Lietuvos policijos dziudo čempionate vyko atkaklios kovos

Data

2022 04 22

Įvertinimas
0

Mastaičiuose, neseniai atnaujintoje Lietuvos policijos mokyklos sporto salėje, vyko tradicinis Lietuvos policijos dziudo čempionatas. Jame dalyvauti susirinko 41 imtynininkas: 10 moterų ir 31 vyras, iš 10 komandų. Sportininkai galėjo varžytis net devyniose svorio kategorijose: trijose moterų ir šešiose vyrų.

Moterų grupėje čempionėmis tapo: Ema Šeniauskaitė – Kauno apskr. VPK, Laura Jurevičiūtė – Kauno apskr. VPK ir Neringa Juciūtė – Klaipėdos apskr. VPK. Vyrų grupėje atskirose svorio kategorijose čempionų vardus iškovojo: Miroslav Jasevičius – Vilniaus apskr. VPK, Mykolas Makūnas – Klaipėdos apskr. VPK, Giedrius Valeika – Lietuvos policijos mokykla, Laimonas Čėsna – Šiaulių apskr. VPK, Rytis Velička – Kauno apskr. VPK ir Linas Švambarys – Vilniaus apskr. VPK.

Labai atkakli kova vyko komandinėje įskaitoje, kurioje vietos buvo nustatomos pagal penkių geriausių dalyvių pasiektus rezultatus. Dvi komandos – Klaipėdos ir Vilniaus apskr. VPK sportininkai surinko po 8 taškus. Nugalėtojais buvo pripažinti uostamiesčio atstovai. Jiems pirmąją vietą lėmė daugiau iškovotų aukštesnių vietų skaičius asmeninėse varžybose. Trečioje vietoje liko Kauno apskr. VPK sportininkai. Jų sąskaitoje 10 taškų.