Kviečiame policijos atstovus prisijungti prie kilnaus renginio!

Data

2021 12 22

Įvertinimas
0
Gyvybės ir mirties keliu.jpg

Kasmet, pagerbiant Sausio 13-osios aukas – žmones, žuvusius 1991-ųjų sausio 13-osios naktį ir mirusius nuo nuo sužalojimų, patirtų sovietiniams kariniams daliniams šturmuojant Vilniaus televizijos bokštą bei Radijo ir televizijos pastatą, rengiamas pagarbos bėgimas ,,Gyvybės ir mirties keliu“. Pernai, dėl nepalankios pandeminės situacijos, šis bėgimas buvo rengiamas virtualiai. 2022 m. sausio 8 d. (šeštadienį) Vilniuje vyks jau jubiliejinis, XXX tradicinis tarptautinis pagarbos bėgimas. Į minėtą renginį dalyviai registruojasi iš anksto interneto svetainėje iki 2022 m. sausio 7 d. 23 val. 59 min.
    
Kviečiame visus palaikyti šią kilnią akciją ir suburti vieningą policijos komandą. Registruojantis į minėtą pagarbos bėgimą, laukelyje Organizacija/Klubas nurodykime Lietuvos policija. Renginyje dalyvaukime dėvėdami aprangą su policijos simbolika. 
    
Visus dalyvius, atstovausiančius Lietuvos policijai, kviečiame prieš startą, 11 val. 45 min., susirinkti bendrai nuotraukai (prie Antakalnio kapinių centrinių vartų, kairėje pusėje).
    
Bėgimo nuostatus ir daugiau detalių apie renginį galite sužinoti apsilankę organizatorių internetinėje svetainėje (ten pat kur vykdoma registracija).