Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai tikrino maršrutinių autobusų ir specialiųjų tarnybų automobilių vairuotojų blaivumą

Data

2020 07 30

Įvertinimas
0

Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai šiandien, liepos 30 dieną, nuo 07.00 iki 09.00 val., uostamiestyje vykdė policinę priemonę – tikrino ar maršrutinių autobusų, specialiųjų tarnybų bei žinybinių automobilių vairuotojai yra blaivūs, ar turi teisę vairuoti, ar automobiliai yra techniškai tvarkingi. Patikrinti 7 specialiųjų tarnybų automobiliai ir 36 maršrutiniai autobusai – visų vairuotojai buvo blaivūs. Patikrinta ir 70 lengvųjų automobilių.  Trijų, sustabdytų Bangų g., vairuotojai buvo neblaivūs – 1978 m. gimusiam, automobilį „Honda“ vairavusiam vyrui nustatytas 0.90 prom., 1954 m. gimusiam, „Mazda 3“ vairavusiam vyrui nustatyta 0,89 prom., o 1966 m. gimusiam „Volvo“ vairuotojui – 0,82 prom. neblaivumas.

Taip pat su Lietuvos transporto saugos administracijos specialistais vykdyta priemonė, per kurią kontroliuota, kaip vairuotojai, pėstieji ir dviratininkai, kerta  geležinkelio pervažas.  Rimkų gatvėje nubaustas vienas, geležinkelio pervažą degant raudonam šviesoforo signalui kirtęs vairuotojas. Atsakomybės neišvengs ir neblaivus dviratininkas – jam pareigūnai nustatė 1,48 prom. neblaivumą.