Iš Tarptautinės policijos asociacijos žaidynių Lietuvos atstovai grįžo su medaliais

Data

2022 05 16

Įvertinimas
0
IMG_9702.JPG

Š. m. gegužės 8–13 dienomis Bare (Juodkalnija) vyko 2-osios Tarptautinės policijos asociacijos sporto žaidynės. Šiame sporto renginyje dalyvavo daugiau kaip 500 sportininkų iš 26 pasaulio šalių. Mūsų šalies atstovai dalyvavo penkių sporto šakų varžybose ir iškovojo visų spalvų medalius.

Pirmieji iš mūsiškių kovas pradėjo 3x3 krepšinio atstovai. Lietuvos komandai atstovavo Mindaugas Čepauskas (LPM), Justas Košys, Liudas Valantinas (abu Tauragės aps. VPK) ir Vidas Veryga (Klaipėdos apskr. VPK). Mūsų atstovai nepralaimėjo nei vienerių rungtynių, o finale nugalėjo šeimininkų Juodkalniečių I-ąją komandą rezultatų 21:8 ir tapo čempionais.

Puikiai pasirodė Jekaterina Ždanova, iš Lietuvos policijos AOR ,,Aras“. Ji šaudymo rungtyje šaudydama pneumatiniu pistoletu iš 10 metrų atstumo surinko 372 taškus ir tapo čempione.

Savo gerbėjus pradžiugino stalo tenisininkės: Lina Butkienė (Policijos departamento prie VRM Personalo administravimo valdyba) ir Monika Mazur (Kauno apskr. VPK). Jos po labai atkaklios kovos nugalėjo varžoves savo pogrupiuose ir iškovojo teisę žaisti finaliniame susitikime. Po įtemptos kovos rezultatu 3:2 pergale šventė L. Butkienė, o M, Mazur atiteko sidabro medalis.

Visų spalvų medalius iškovojo 5 km bėgikai. Tarp moterų F35 amžiaus grupėje nugalėtoja tapo Edita Krušinskienė (Vilniaus apskr. VPK), o Virgina Motiejauskienė (Klaipėdos apskr. VPK) toje pačioje amžiaus grupėje liko antra. Dar viena bėgikė Jurgita Packevičienė (Panevėžio apskr. VPK) F45 amžiaus grupėje buvo penkta. Komandinėje įskaitoje Lietuvos merginos iškovojo pirmąją vietą. Vyrų grupėje Petras Pranckūnas (Policijos departamento prie VRM Žmogiškųjų išteklių valdyba) M45 amžiaus grupėje iškovojo bronzos medalį. Gražvydas Jusaitis (Alytaus apskr. VPK) M35 grupėje buvo penktas, o Marius Žvinklys (Klaipėdos apskr. VPK) toje pačioje amžiaus grupėje liko dvyliktas.

Dar vieną medalį Lietuvos policijai padovanojo paplūdimio tinklininkai. Voldemaras Knystautas (Tauragės apskr. VPK), Sigitas Perminas ir Henrikas Baltulis (abu Šiaulių apskr. VPK) mažajame finale po labai įtemptos kovos nugalėjo Portugalijos policijos IPA atstovus ir pasipuošė bronzos medaliais.

Susumavus visus mūsų sportininkų pasiekimus, Lietuva bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą tarp 29 komandų, kurios atstovavo net 26 šalims.

Daugiau apie vykusias varžybas ir jų rezultatus galite sužinoti organizatorių internetiniame puslapyje.