Informacija gyventojams apie Policijos departamento atliekamą apklausą

Data

2020 10 23

Įvertinimas
2
0807-3.jpg

Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, siekdamas tobulinti policijos teikiamų paslaugų kokybę, vykdė eksperimentą. Eksperimente dalyvavo š. m. rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais nukentėjusieji nuo administracinio nusižengimo ar nusikalstamos veikos, sostinės šeštojo policijos komisariato ir Trakų rajono policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje gyvenantys asmenys.

Pareigūnai, tiriantys administracinių nusižengimų ir (ar) nusikalstamų veikų požymių turinčias veikas, atlikę visus reikiamus proceso veiksmus ir išnaudoję visas galimybes nustatyti Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178, 180, 182, 187 straipsniuose nustatytą nusikalstamą veiką ar Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 108 ir 115 straipsniuose nustatytą administracinį nusižengimą padariusį asmenį ir jo nenustatę, pateikdami informaciją apie tyrimo eigą ir tolesnius veiksmus, papildomai turėjo susisiekti su pareiškėju (nukentėjusiuoju), telefonu.

Policijos departamentas atlieka tyrimą, kurio metu gyventojų bus prašoma atsakyti į apklausos klausimus ir įvertinti policijos informavimą telefonu apie tyrimo eigą ir jo tikslingumą.

Būsime dėkingi gyventojams, kurie gavę policijos elektroninį laišką su prašymu, nuoširdžiai atsakys į apklausos klausimus ir taip prisidės prie policijos teikiamų paslaugų kokybės gerinimo.

Jei turite klausimų, skambinkite policijos informacijos tel. 8 700 60 000.