Į teismą perduota byla dėl seksualinių nusikaltimų

Data

2022 04 26

Įvertinimas
0

Į teismą su kaltinamuoju aktu perduota baudžiamoji byla, kurioje ikiteisminį tyrimą dėl seksualinio prievartavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 str. 1 d.) ir išžaginimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 149 str. 1 d.) atliko Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 3-iasis skyrius.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas gavus pranešimą, kad š. m. sausio 29-osios rytą vieno sostinės prekybos centro darbuotojai atėjus į darbą ir nuėjus į moterų tualetą, paskui ją užėjo nepažįstamas vyriškis, kuris, smaugdamas merginos kaklą ir spausdamas burną, įstūmė į tualeto kabiną, kurioje ją kelis kartus išžagino ir seksualiai prievartavo.

Gavus pranešimą apie padarytą nusikaltimą, policijos pareigūnai operatyviai ėmėsi įstatymų numatytų priemonių nusikalstamai veikai atskleisti ir jau po kelių valandų šių nusikaltimų padarymu įtariamas asmuo, kaip paaiškėjo – prekybos centro lankytojas, buvo nustatytas ir sulaikytas savo gyvenamojoje vietoje. Apklaustas įtariamasis visiškai pripažino savo kaltę dėl jam inkriminuojamų nusikaltimų.

Ikiteisminį tyrimą organizavo ir jam vadovavo Vilniaus apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.