Girtą vairuotoją sustabdžiusiems gyventojams – viršininko padėkos

Data

2017 12 29

Įvertinimas
1
10.jpg

Paskutinę šių metų darbo dieną, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas už pilietiškumą ir pagalbą policijai užkardant teisės pažeidimą įteikė padėką ir simbolinę prisiminimo dovanėlę neblaivų vairuotoją sulaikiusiam 31-erių telšiškį. Tokia pati padėka pasieks ir įvykio epicentre buvusį 25-erių Kretingos rajono gyventoją. Abu vyrai, gruodžio 20-ąją, apie 19.30 val., važiavę Šiauliai-Palanga keliu, neliko abejingi išvydę pavojingai manevruojantį „VW Passat“.

Gavę pranešimą apie galimai neblaivų vairuotoją ir nuvykę į nurodytą vietą, Telšių apskr. VPK pareigūnai pastebėjo šalikelėje stovinčius tris automobilius. Aiškinantis įvykio aplinkybes, paaiškėjo, kad galimai neblaivų asmenį kelyje pastebėję pro šalį važiavę vairuotojai, neliko abejingi vykdomam teisės pažeidimui ir blokuodami kelią, priverstinai sustabdė „VW Passat“. Automobiliui sustojus, prie vairo sėdėjęs akivaizdžiai neblaivus vyras (gimęs 1984 m., gyv. Telšių r.) nuo jį sustabdžiusių asmenų bandė bėgti peršokdamas kelio atitvarus. Tačiau nugriuvęs nuo kelio sankasos ir susižalojęs ranką, vyras buvo priverstas kantriai laukti policijos pareigūnų.

Alkotesteriu vairuotojui buvo nustatytas sunkus, 2,66 promilės, girtumas. Už vairavimą neblaiviam, jo atžvilgiu vykdomas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str., jis taip pat patrauktas administracinėn atsakomybėn už važiavimą automobiliu, kuriam neatlikta techninė apžiūra.

Pareigūnai pastebi ir džiaugiasi, kad gyventojų pastangų ir sąmojingumo dėka, sulaukiama vis daugiau skambučių apie kelyje pastebėtus galimai neblaivius vairuotojus, kas leidžia operatyviai sureagavus į įvykį, užkirsti kelią galimoms eismo nelaimėms. Telšių apskr. VPK viršininkas R. Rudminas dėkoja pilietiškiems gyventojams ir ragina visuomenę ir toliau būti aktyvia ir nepakančia aplink daromiems pažeidimams.