Garbaus amžiaus klaipėdiečius apgaudinėja „skaitiklių tikrintojai“

Data

2020 01 13

Įvertinimas
0

Praėjusią savaitę Klaipėdoje užregistruoti net trys atvejai, kai vandens skaitiklių tikrintoju apsimetęs vyras apgavo tris garbaus amžiaus senjores. Sausio 15-tosios, Debreceno ir Minijos gatvėse gyvenačios 80–90-ies metų moterys į namus įsileido vyrą, neva turintį patikrinti vandens skaitiklius.
Nukreipdamas dėmesį, jis moterims liepdavo iš kito kambario atnešti dokumentus apie deklaruotą vandens kiekį, ar prašydavo pasirašyti į kažkokį žurnalą. Vyrui išėjus, senolės pasigedo piniginių, kuriose buvo nuo 8-nių iki 40-ies eurų. Viena moteris neteko ir dokumentų.
Vandens skaitiklių tikrintoju apsimetantį vyrą nukentėjusiosios apibūdina panašiai – apie 35-40 m. amžiaus, apie 180 cm ūgio, vilkėdavo ne specialius darbo rūbus.
Policijos pareigūnai primena, kad, neįsitikinus atėjusio asmens žodžių teisingumu, nepažįstamų žmonių geriau neįsileisti. Tokiais atvejais būtina prašyti parodyti darbo pažymėjimą, o kilus įtarimų, geriau paprašyti ateiti kitu laiku, kai namuose bus daugiau žmonių. Įsileidus į namus, būti itin atidiems, nepalikti atėjūno vieno patalpoje.