Darbą pradeda naujas Visagino PK viršininkas

Data

2019 12 09

Įvertinimas
0

Policijos departamente prie VRM surengtą atranką į Visagino policijos komisariato (toliau – Visagino PK) viršininko pareigas laimėjo Gintaras Mažintas, iki tol ėjęs Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Viešosios policijos valdybos Prevencijos skyriaus vyriausiojo tyrėjo pareigas.

Nuo gruodžio 9 dienos G. Mažintas buvo paskirtas į Visagino PK viršininko pareigas, tad šiandien jis ir buvo oficialiai pristatytas kolektyvui bei svečiams. Naujai paskirtą vadovą pasveikino Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas, viršininko pavaduotojas Vaidotas Žilys bei atvykę svečiai: LR Seimo narys Algimantas Dumbrava, Visagino savivaldybės mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė, teismo ir prokuratūros atstovai bei kiti svečiai.
G. Mažintas 2006 m. baigė bakalauro „Teisės ir policijos veiklos“ studijas Mykolo Romerio universitete, 2009 m. įgijo „Teisės ir valdymo“ magistro laipsnį taip pat Mykolo Romerio universitete.
G. Mažintas tarnybą vidaus reikalų sistemoje pradėjo 1991 m., o nuo 1997 m. įgijo vadovaujamo darbo patirtį dirbdamas grupės, poskyrio, skyriaus viršininko pozicijose. Vadovavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto 1-jojo policijos komisariato Prevencijos skyriui bei to paties komisariato Viešosios policijos skyriui, kur vadovavo padalinių pareigūnams, organizavo ir koordinavo jų darbą. Buvo ir yra ne vieno projekto ekspertas.
Paskutinius dešimt metų domisi pilietinės savisaugos iniciatyvomis, savarankiškai studijuoja visuomenės įtraukimo galimybes į saugios aplinkos kūrimą. Kartu su kitais bendraminčiais yra parengęs metodinius leidinius viešojo saugumo institucijų bendradarbiavimo ir specialistų kompetencijų ugdymo bei institucijų bendradarbiavimo, vykdant nepilnamečių nusikalstamumo prevenciją, temomis. Taip pat yra susipažinęs su beveik visais „Saugios kaimynystės“ iniciatyvos modeliais ir veiklų mechanizmais Europoje, atlikęs  „Saugios kaimynystės" programos plėtros bei efektyvumo galimybių studiją Aleksandro Stulginskio universitete.
Domisi viskuo, kas mus supa – nuo muzikos iki žvejybos. Visgi didžiausi pomėgiai – pažintinės kelionės, pasaulį pakeitusių asmenybių istorija ir vokiečių aviganių veislės šunys, o pastaruoju metu – ir pėsčiųjų žygiai.
Linkime sėkmės naujajam Visagino PK vadovui naujose pareigose!