Baigtas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl didelį atgarsį visuomenėje sukėlusio įvykio

Data

2022 12 06

Įvertinimas
0

Šis ikiteisminis tyrimas pradėtas liepos 10 d., gavus pranešimą, kad Vilniuje, Birželio 23-iosios g., daugiabučių namų kieme, apie 16 val. 40 min. vyras užpuolė ir peiliu sužalojo į kiemą pavedžioti šunį išėjusią moterį. Nukentėjusioji patyrė daugybinius durtinius-pjautinius kūno sužalojimus. Tuo metu moteriai į pagalbą atskubėjęs kaimynystėje gyvenantis vyras bandė pastarąją apginti nuo užpuoliko, tačiau ir pats nukentėjo – jam peiliu buvo smogta kelis kartus. Abiem nukentėjusiesiems dėl padarytų kūno sužalojimų buvo nustatytas sunkus sveikatos sutrikdymas.

Peiliu subadęs du žmones, įtariamasis pasišalino nenustatyta kryptimi, tačiau operatyviai ir sklandžiai organizuotų policijos pareigūnų veiksmų pagal gautus požymius dėka, įtariamasis (gimęs 1986 m.) karštais pėdsakais buvo sulaikytas sostinės centre. Sulaikomas vyras priešinosi policijos pareigūnams, rankoje jis tebeturėjo peilį, kuriuo ir padarė nusikaltimą.

Šis įvykis sukėlė didelį atgarsį visuomenėje – žiaurus išpuolis buvo padarytas dienos metu viešoje vietoje, ne vieno liudytojo, tame tarpe ir nepilnamečių asmenų, akivaizdoje.

Operatyviai ir išsamiai atlikus procesinius veiksmus, baudžiamoji byla buvo perduota į teismą.