Aiškėja Lietuvos policijos sporto renginių bendrosios įskaitos lyderiai

Data

2022 08 04

Įvertinimas
0
Sportininkai.jpg

Šie mietai yra pirmieji po COVID-19 ligos, kada vėl vyksta Lietuvos policijos sporto renginiai įprasta eiga, renginiai nėra atšaukiami ir juose nėra ribojimų. Nors metų pradžioje reikėdavo padrąsinti darbuotojus, kad aktyviau dalyvautų varžybose, tačiau įsibėgėjus renginiams, dalyviai pasidarė aktyvesni.

Kaip ir kiekvienais metais, policijos įstaigos ne tik varžosi atskiruose sporto renginiuose, bet ir už juos renka įskaitinius taškus bendrajai policijos sporto įskaitai. Kalendorinių metų pabaigoje paaiškėja sportiškiausia įstaiga bei policijos darbuotojai. Praėjusiais metais pirmąsias tris vietas užėmė Kauno, Tauragės ir Vilniaus apskričių VPK komandos.

Per 7 šių metų mėnesius įvyko 12 policijos sporto renginių, iš kurių net 4 buvo įskaitiniai (taikomojo policijos pobūdžio). Visose rungtyse vyko atkaklios kovos, po kurių išryškėjo lyderiai ir komandos, kurios dar gali pakovoti dėl prizinių vietų.

Lyginant su praėjusiais metais, lyderių trejetas išliko toks pat, tik pasikeitė pozicijos. Šiuo metu pirmoje vietoje yra Vilniaus apskr. VPK (68 taškai), antroje vietoje - Kauno apskr. VPK (64 taškai), o su 48 taškais trečiojoje vietoje įsitaisė Tauragės apskr. VPK. Tauragiškiams ant kulnų lipa klaipėdiečiai, kurie turi 46 taškus, o 38 taškus surinkusios Lietuvos policijos mokykla ir Alytaus apskr. VPK dalinasi 5-6 vietas.

Linkime komandoms ir toliau atkakliai kovoti ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Su preliminariais bendrosios įskaitos rezultatais galite susipažinti čia.