Viešieji pirkimai

Šiuo metu rengiami arba įgyvendinami VPSP projektai:

Policija yra viena pirmųjų valstybės institucijų, aktyviai įgyvendinanti viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės projektus (angl. „public and private partership“, PPP).

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos vykdo privačių subjektų atrankos procedūrą skelbiamų derybų būdu Kauno ir Panevėžio apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų (toliau - apskr. VPK) projektuose, kurie bus įgyvendinami valdžios ir privataus subjektų partnerystės būdu. Privatūs subjektai turės suprojektuoti ir pastatyti policijos poreikiams skirtus pastatus, bei teikti naujai sukurtos infrastruktūros priežiūros paslaugas.

Šią savaitę vyko galutinis dalyvių pateiktų galutinių pasiūlymų vertinimas. Įvertinusi gautus pasiūlymus komisija nusprendė, kad Panevėžio apskr. VPK projektą įgyvendins UAB „Salvinta“. Kauno apskr. VPK projektą įgyvendins UAB "Merko statyba".

Detalesnė informacija apie suderėtas pirkimo sąlygas (kaina, įgyvendinimo terminai ir kt.) bus paskelbta pasirašant su nugalėtojais sutartis š.m. sausio 17 d.

Visą informaciją apie įgyvendinamus projektus galima sekti Policijos departamento svetainėje, o taip pat VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros Viešosios ir privačiosios partnerystės skyriaus internetinėje svetainėje www.ppplietuva.lt.

Informaciją apie Kauno komisariatą rasite čia:

Informaciją apie Panevėžio komisariatą rasite čia:

Daugiau naujienų apie Viešąją ir privačią partnerystę rasite čia:

---------------------------------

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-07-24