2020-06-15 įvykių suvestinė

Viešosios tvarkos pažeidimai

Birželio 15 d. apie 15 val. 30 min. Jurbarko r., Raudonės mstl., į kiemą atėjo vyras (g. 1962 m.), kuris vartojo necenzūrinius žodžius, iššovė vieną kartą į orą iš daikto, panašaus į ginklą ir pasišalino. Sulaikytas neblaivus (2,42 prom.) vyras, paimtas dujinis revolveris su šovinio tūtelė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.


Kiti įvykiai

Birželio 15 d. apie 6 val. 38 min. Panevėžyje, daugiabučio namo laiptinėje, rastas paliktas vyriškos lyties naujagimis, kuris pristatytas ir paguldytas į ligoninę.


Birželio 15 d. apie 21 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, J. Biliūno g., bute, vyras grasina ginklu. Atvykę policijos pareigūnai sulaikė vyrą (g. 1969 m.), pas kurį rasti ir paimti nelegaliai laikomas dujinis pistoletas su 3 šoviniais bei legaliai laikomas lygiavamzdis šautuvas ir 28 šoviniai.


Pranešimai apie ypatingus įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Birželio 15 d. apie 23 val. 55 min. Panevėžio r., kelyje Berčiūnai–Naujamiestis, šalia Ragainės k., vykstant į iškvietimą tarnybiniu automobiliu „Skoda Yeti“, vairuojamu Panevėžio apskr. VPK pareigūno (g. 1974 m.), susidurta su staiga į važiuojamąją kelio dalį išbėgusiu elniu. Eismo įvykio metu pareigūnai nenukentėjo, apgadinta transporto priemonė, sužalotas gyvūnas.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-16