2020-02-23 įvykių suvestinė

Nužudymai

Vasario 23 d. apie 7 val. 20 min. Panevėžyje, Staniūnų g., rastas mirusio vyro (g. 1973 m.) kūnas sumuštu veidu.


Viešosios tvarkos pažeidimai

Vasario 23 d. apie 8 val. 20 min. Vilniuje, Vilniaus g., važiuojamojoje kelio dalyje, tarp grupės vyriškių kilo konfliktas, peraugęs į muštynes, kurių metu jie įžūliu elgesiu demonstravo nepagarbą aplinkiniams, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką bei apgadino du pravažiuojančius automobilius. Bendras nuostolis dėl apgadintų automobilių – 2 300 eurų. Vyras (g. 1975 m.), suteikus med. pagalbą, uždarytas į areštinę dėl turto sunaikinimo. Dar trys įtariamieji (g. 1992 m.) uždaryti į areštinę.


Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Vasario 23 d. apie 8 val. 45 min. Vilniuje, Švitrigailos–J. Basanavičiaus g. sankryžoje, reaguojant į gautą pranešimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, tarnybinis automobilis „VW Transporter“, vairuojamas Vilniaus apskr. VPK pareigūno (g. 1996 m.), įvažiavęs į sankryžą su įjungtais garso ir šviesos signalais degant raudonos spalvos šviesoforo signalui, nepraleido ir susidūrė su įjungtais garso ir šviesos signalais degant žalios spalvos šviesoforo signalui važiavusiu tarnybiniu automobiliu „VW Transporter“, kurį vairavo Vilniaus apskr. VPK pareigūnas (g. 1983 m.). Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinti automobiliai.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-24