2020-02-18 įvykių suvestinė

Viešosios tvarkos pažeidimai

Vasario 18 d. apie 20 val. Šalčininkų r., Keidžių k., autobusų stotelėje, prie jaunuolio (g. 2000 m.) priėjo vyras (g. 1993 m.), kuris grasino peiliu, atėmė „Airsoft“ pistoletą ir šovė į jaunuolį. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė. Neblaivus (1,74 prom. alkoholio) įtariamasis uždarytas į areštinę.

Gaisrai

Vasario 18 d. apie 2 val. 50 min. Kaišiadorių r., Stasiūnų k., mediniame name kilo gaisras, kurio metu išdegė namo vidus bei stogo danga. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Vasario 18 d. 22 val. 2 min. gautas pranešimas, kad Kupiškyje, Krantinės g., namo laiptinėje, neblaivus vyras iš nenustatyto ginklo šaudė į buto duris, vėliau pasišalino automobiliu „VW Transporter“. Policijos pareigūnams pastebėjus bei stabdant minėtą automobilį, jo vairuotojas padidino greitį ir nuvažiavo. Automobilis sustabdytas Kupiškio r., Stuburų k. Panevėžio apskr. VPK pareigūnui priėjus prie sustabdyto automobilio, vairuotojas grasino ginklu, kurį vėliau išmetė pro automobilio langą. Sulaikymo metu vyriškis aktyviais veiksmais priešinosi, todėl buvo panaudotas elektros šoko įtaisas „Taser“. Neblaivus (blaivumą tikrintis atsisakė) įtariamasis (g. 1966 m.) uždarytas į areštinę. Šalikelėje rastas ir paimtas neteisėtai laikomas lygiavamzdis medžioklinis šautuvas. Namo laiptinėje pastebėtos apšaudytos buto durys ir tuščios šovinių tūtelės.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-19