2019-12-06 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai

Gruodžio 6 d. apie 19 val. Šilutėje, Gluosnių g., grupė jaunuolių sumušė nepilnametį (g. 2004 m.), kuris  dėl veido ir pilvo sumušimo paguldytas į ligoninę.

Viešosios tvarkos pažeidimai

Gruodžio 6 d. apie 22 val. 32 min. Vilniuje, Parko g., konflikto metu vyriškis sudaužytu buteliu sužalojo vyrą (g. 1996 m.), kuris dėl pjautinių žaizdų krūtinėje paguldytas į ligoninę. Įtariamasis neblaivus (2.05 prom. alkoholio) (g. 1999 m.) uždarytas į areštinę.

Eismo įvykiai

Gruodžio 6 d. apie 18 val. 30 min. Švenčionyse, Pašo g., automobilis „Dacia Logan“, vairuojamas vyro (g. 1968 m.), partrenkė ir sužalojo staiga į važiuojamąją kelio dalį išėjusį nenustatytos tapatybės apie 40 metų amžiaus vyriškį, kuris dėl įvairių kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę. 

Rasti žmonių lavonai

Gruodžio 6 d. apie 20 val. 46 min. Vilniuje, Dariaus Gerbutavičiaus g., prie namo, rastas mirusio nenustatytos tapatybės apie 50 metų amžiaus vyriškio kūnas be išorinių smurto žymių.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Gruodžio 6 d. apie 13 val. 28 min. Vilniuje, kelio Vilnius-Prienai-Marijampolė 18-ame km, tarnybinis automobilis „Skoda Karoq“, vairuojamas tarnybos metu neuniformuoto blaivaus Vilniaus priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo valdybos Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno (g. 1962 m.), sukdamas į kairę nepraleido ir susidūrė su priešpriešine eismo juosta važiavusiu automobiliu „Audi Allroad“, kurį vairavo vyras (g. 1988 m.). Per eismo įvykį nukentėjo automobilio „Skoda Karoq“ vairuotojas, kuris dėl krūtinės sumušimo gydomas ambulatoriškai.

Gruodžio 6 d. 8 val. 20 min. į Klaipėdos ligoninę atvežtas ir dėl veido kaulo lūžių paguldytas vyras (g. 1985 m.), kuris paaiškino, kad jį tą pačią dieną apie 4 val. Skuode, Vilniaus g., konflikto metu, sumušė iš matymo pažįstamas vyriškis. Nukentėjusysis Klaipėdos apskr. VPK Skuodo r. PK pareigūnas. Įvykio metu jis buvo ne tarnybos metu, neuniformuotas. Aplinkybės aiškinamos.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-12-07