2019-11-24 įvykių suvestinė

Kiti įvykiai

Lapkričio 24 d. apie 11 val. Klaipėdoje, Vyturio g., namo kieme, mažametis (g. 2011 m.) rado pistoletą „PM“ ir dėtuvę su aštuoniais šoviniais. Nustatyta, kad pistoletas priklauso vyrui (g. 1969 m.) (leidimas išduotas savigynai). Vyras paaiškino, kad pistoletą galėjo pamesti parvirtus, tačiau nepastebėjo, jog ginklas iškrito ir į policiją nesikreipė.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Lapkričio 24 d. 10 val. 5 min. Varėnoje, Geležinkelio g., vykdant policinę priemonę, sustabdytas nuosavas automobilis „Volvo V50“, kurį vairavo ne tarnybos metu ne uniformuotas neblaivus (0,43 prom.) Vilniaus apskr. VPK pareigūnas (g. 1984 m.).

Lapkričio 24 d. 0 val. 10 min. gautas pranešimas, kad Kaune, Baltijos g., bute, neblaivus vyras (g. 1992 m.) agresyvus bei grasina sumušti. Iki policijos pareigūnų atvykimo asmuo iš įvykio vietos išvažiavo automobiliu. Tą pačią dieną apie 4 val. Jonavoje, Chemikų g., sustabdytas automobilis „VW Passat“, kurį vairavo neblaivus (0,81 prom.) vyras. Sulaikytasis, sodinant į tarnybinį automobilį „VW Transporter“, pasipriešino Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK pareigūnams bei nulaužė tarnybinio automobilio veidrodėlį. Vyras, atvesdintas į Kauno apskr. VPK patalpas, pasipriešino ir sužalojo Kauno apskr. VPK pareigūną. Du pareigūnai, suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Įtariamasis, pas kurį apžiūros metu rastas ir paimtas vienas polietileninis maišelis su baltos spalvos milteliais (įtariama, kad tai - narkotinė medžiaga), uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. ir 286 str. ir 259 str. 1 d.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-11-25