2019-07-09 įvykių suvestinė

Sukčiavimo atvejai

Liepos 9 d. apie 11 val. Marijampolėje, Sodžiaus g., moteriai (g. 1937 m.), būnant namuose, paskambino asmuo, kuris pasakė, kad yra daug netikrų pinigų ir netrukus pas ją atvyks policijos pareigūnas, kuris patikrins pinigus. Po kurio laiko į moters namus atvyko asmuo, kuris  paėmęs 11 600 eurų pasišalino.

Liepos 9 d. 15 val. 26 min. į Šiaulių apskr. VPK kreipėsi bendrovės vadovė (g. 1979 m.), kuri pareiškė, kad tą pačią dieną 10 val. 42 min. jai paskambino asmuo, kuris, prisistatęs policijos pareigūnu ir apgaulės būdu išviliojęs elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus, nuo moters asmeninės banko sąskaitos pasisavino 1 550 eurų, o nuo bendrovės banko sąskaitos - 81 080 eurų. Bendras nuostolis – 82 630 eurų.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Liepos 9 d. 8 val. 47 min. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Žemynos g., bute, vyriškis neadekvačiai elgiasi. Į įvykio vietą atvykusius policijos pareigūnus vyriškis iškeikė necenzūriniais žodžiai, grasino susidorojimu, aktyviais veiksmais priešinosi, todėl buvo panaudota ašarinės dujos ir elektros impulsinį prietaisą „Taser“. Sulaikytas asmuo, įsodintas į tarnybinį automobilį „Skoda Yeti“, koja išspyrė automobilio galinės dalies durelių lango stiklą. Įtariamasis (g. 1981 m.) paguldytas į ligoninę. Sulaikymo metu sužaloti du Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausieji patruliai, kurie, suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-07-10