2019-07-07 įvykių suvestinė

Gaisrai

Liepos 7 d. apie 8 val. 25 min. Vilniuje, Voverių g., užgesinus gaisrą gyvenamajame name, rastas apdegęs vyro (g. 1960 m.) kūnas. Gaisro priežastis nustatinėjama.

 

Rasti žmonių lavonai

Liepos 7 d. apie 22 val. 10 min. Prienų r., Pociūnų k., kelio važiuojamojoje dalyje, rastas mirusio vyro (g. 1946 m.) kūnas, nubrozdintu pakaušiu.

 

Kiti įvykiai

Liepos 7 d. apie 19 val. į ligoninę iš Raseinių r., Gintaučių k. esančių namų, dėl kaukolės lūžio pristatytas vyras (g. 1972 m.).

 

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Liepos 6 d. apie 22 val. 14 min. gautas pranešimas, kad Kauno r., Domeikavos k., į automobilį „Mercedes Benz“ įsėdo du akivaizdžiai neblaivūs asmenys ir nuvažiavo link Vandžiogalos pl. Automobilis, stabdomas policijos pareigūnų, nestojo. Persekiojimo metu, automobilio vairuotojas, siekdamas apvažiuoti išskleistą priverstinio stabdymo priemonę „Ežys“, nukreipė automobilį į Kauno apskr. VPK pareigūną, kuris, siekdamas sulaikyti automobilį vairuojantį asmenį, iššovė iš tarnybinio ginklo į automobilio priekinę padangą. Automobilis, sudarydamas avarines situacijas bei pavojingai manevruodamas, važiavo Kauno link, kur buvo privestinai sustabdytas. Sulaikomi automobilio vairuotojas ir keleivis aktyviais veiksmais priešinosi bei sužalojo Kauno apskr. VPK pareigūną (g. 1988 m.) (sužalota ranka į išdaužtą lango stiklą), pareigūną (g. 1990 m.) (sumušta koja) ir pareigūną (g. 1990 m.) (sumušta koja), kurie, suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Neblaivus (blaivumą tikrintis atsisakė) automobilio vairuotojas (g. 1984 m.) ir kartu važiavęs neblaivus (3,01 prom. alkoholio) keleivis (g. 1985 m.) uždaryti į areštinę.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-07-08