2019-06-20 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai

Birželio 20 d. apie 15 val. Vilniuje, Upės g. esančio namo kieme, asmuo peiliu sužalojo vyrą (g. 1992 m.), kuris dėl pjautinių žaizdų paguldytas į ligoninę. Įtariamasis (g. 1989 m.) uždarytas į areštinę.

 

Plėšimai

Birželio 20 d. apie 12 val. Pakruojo r., Binėnų k., gyvenamojo namo kieme, dvi moterys apvertė vyrą (g. 1939 m.) ant žemės, smaugė bei iš kelnių kišenės pagrobė piniginę, kurioje buvo 5 500 eurų. Nukentėjusysis dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė.
 

Gaisrai

Birželio 20 d. apie 9 val. Klaipėdoje, Labrenciškės g., rastas apdegęs automobilis ,,Volkswagen Caravelle“. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

 

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
 

Birželio 20 d. 6 val. 3 min. gautas pranešimas, kad Rokiškyje, Vilniaus g., važinėja automobilis „Volvo“, kurio vairuotojas galimai neblaivus. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai pastebėjo stovintį automobilį „Volvo S40“, prie kurio stovėjo du jaunuoliai. Bandant išsiaiškinti aplinkybes, vienas jaunuolis pradėjo įžeidinėti policijos pareigūnus, o sulaikomas priešinosi ir ranka sudavė Panevėžio apskr. VPK pareigūnui (g. 1968 m.) į krūtinę bei tampė už liemenės. Pareigūnas dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Neblaivus (0,74 prom.) įtariamasis (g. 1999 m.) apklaustas.
 

Birželio 20 d. apie 10 val. Vilniuje, Kalvarijų g., tarnybinis automobilis „Renault Clio“, vairuojamas tarnybos metu Vilniaus apskr. VPK pareigūno (g. 1983 m.), apsisukant nepraleido ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu motociklu „Suzuki“. Per eismo įvykį sužalotas motociklo vairuotojas (g. 1992 m.), kuris dėl kojos sužalojimo ir rankos kaulo lūžio, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai.
 

Birželio 20 d. 15 val. 50 min. Šilutės r., Norkaičių k., Lietuvos kariuomenei priklausantis tarnybinis automobilis „Mercedes Benz“, vairuojamas tarnybos metu, uniformuoto Lietuvos kariuomenės kario (g. 1992 m.), vengdamas susidūrimo su staiga į miško kelią išbėgusia stirna, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu nukentėjo automobiliu kartu važiavę tarnybos metu, uniformuoti Lietuvos kariuomenės kariai (g. 1995 m. ir 1999 m.), kurie gydomi ambulatoriškai.
 

Birželio 20 d. apie 16 val. 50 min. Klaipėdos apskr. VPK areštinėje, įtariamasis (g. 1992 m.) pagal LR BK 145 str. 2 d., vienkartiniu skutimosi peiliuku susižalojo ranką. Vyras paguldytas į ligoninę.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-06-21