2019-03-12 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai

Kovo 12 d. apie 13 val. Radviliškyje, Gedimino g., neblaivus (1.14 prom. alkoholio) vyras (gimęs 1987 m.) sumušė nepilnametį (gimusį 2001 m.), kuris pristatytas ir paguldytas į Šiaulių ligoninę. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Kovo 12 d. apie 15 val. į Kaišiadorių ligoninę pristatyta ir dėl kastinių žaizdų paguldyta gydymui į Kauno ligoninę nepilnametė (gimusi 2017 m.), kurią tą pačią dieną, Kaišiadorių r., apkandžiojo šuo. Įvykio aplinkybės nustatinėjamos.

Plėšimai

Kovo 12 d. apie 8 val. 15 min. Vilniuje, Šeškinės g., į butą, įsivežė du vaikinai, kurie panaudoje fizinę jėgą bei pagrobę mobiliojo ryšio telefoną „Nokia 230“ ir odinį aplankalą su dokumentais iš buto pasišalino. Nuostolis – 67 eurai.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Kovo 12 d. apie 8 val. 27 min. Šilutės r., Kalnujų k., sankryžoje, važiuodamas iš šalutinio kelio, automobilis „VW Passat“ vairuojamas vyro (gimusio 1964 m.) nepraleido ir susidūrė pagrindiniu keliu važiavusiu Tauragės apskr. VPK priklausančiu tarnybiniu automobiliu „VW Transporter“, kurį vairavo tarnybos metu uniformuotas blaivus Tauragės apskr. VPK Šilutės r. PK tyrėjas (gimęs 1986 m.). Eismo įvykio metu sužalota automobilio „VW Transporter“ keleivė tarnybos metu uniformuota Tauragės apsk. VPK Šilutės r. PK tyrėja (gimusi 1988 m.), kuri dėl galvos sumušimo, kairės rankos riešo paviršinio nubrozdinimo ir sumušimo, po med. apžiūros, gydoma ambulatoriškai.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-03-13