2019-02-08 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai

Vasario 9 d. apie 0 val. 40 min. Jonavoje, Kosmonautų g., bute, išgertuvių metu įvykus konfliktui, neblaivus (2,39 prom.) vyras (1988 m.) peiliu sužalojo neblaivų vyrą (g. 1979 m.), kuris dėl durtinės žaizdos krūtinėje ir rankoje paguldytas į ligoninę. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Pagrobtos motorinės transporto priemonės

Vasario 8 d. apie 8 val. pastebėta, kad Klaipėdos r., Purmalių k., iš namo kiemo pavogtas automobilis „Toyota Auris“ (pagamintas 2017 m.). Nuostolis – 21 000 eurų.

Gaisrai

Vasario 8 d. apie 9 val. 10 min. Tauragėje, T. Ivanausko skg., moters (g. 1940 m.) namo rūsyje, rastas šeimininkės kūnas be išorinių smurto žymių. Įtariama, kad moteris apsinuodijo smalkėmis. Taip pat namo virtuvėje aptikta, kad apdegusi spintelė bei aprūkusi patalpa. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Vasario 9 d. apie 0 val. 56 min. Telšiuose, Lygumų g., namo kieme, automobilyje „Opel Vectra“ (pagamintas 2004 m.) kilo gaisras, kurio metu išdegė automobilio variklio skyrius bei apdegė šalia stovėjęs automobilis „Audi A4“. Gaisro priežastis ir nuostolis nustatinėjami.

Kiti įvykiai

Vasario 8 d. apie 15 val. 45 min. Mažeikių ligoninėje mirė vyras (g. 1964 m.), kuris gruodžio 19 d. Mažeikių r., Viekšniuose, bute, buvo sužalotas peiliu ir dėl dviejų durtinių žaizdų nugaroje paguldytas į ligoninę.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Vasario 8 d. apie 16 val. 40 min. Šiauliuose, P. Cvirkos - Žemaitės g. sankryžoje, tarnybinis automobilis „VW Transporter“, vairuojamas Šiaulių apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiojo patrulio, vykdamas į iškvietimą su įjungtais šviesos ir garso signalais įvažiavo į sankryžą degant draudžiamam šviesoforo signalui ir susidūrė su automobiliu „Volvo XC90“, vairuojamu vyro (g. 1973 m.). Per eismo įvykį apgadinti abu automobiliai bei sužalotas tarnybiniu automobiliu važiavęs vyriausiasis patrulis, kuris dėl peties sumušimo, suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai.

Valstybės tarnautojo papirkimas

Vasario 8 d. apie 14 val. 20 min. Plungės r., kelio Šiauliai-Palanga 91-ame km, vyras (g. 1978 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairuodamas automobilį kirto dvigubą ištisinę liniją), Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos Kelių patrulių kuopos vyriausiesiems patruliams davė 250 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 3 d.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-02-09