2019-01-25 įvykių suvestinė

Gaisrai 
Sausio 25 d. apie 20 val. 40 min. Kelmėje, Dariaus ir Girėno g., AB serverinės patalpose, galimai dėl sugedusios elektros instaliacijos kilo gaisras, kurio metu apdegė kompiuteris ir kita elektros įranga. Gaisro metu žmonės nenukentėjo.

Sausio 25 d. apie 21 val. Klaipėdoje, Tilžės g., automobilyje „Mazda MX-3“ (pagamintas 1992 m.), kilo gaisras, kurio metu sudegė automobilio galinė dalis bei salonas. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Rasti mirusių žmonių kūnai
Sausio 26 d. apie 1 val. Kėdainiuose, Josvainių g., namo kieme esančiame lauko tualete, rastas moteriškos lyties mirusio naujagimio kūnas. Aplinkybės aiškinamos.

Kiti įvykiai 
Sausio 25 d. apie 24 val. Molėtų r., kelyje Vilnius-Utena, ties Inturkės k., grupė jaunuolių metaliniais strypais bei medinėmis lazdomis sumušė jaunuolį (g. 1995 m.) ir vyrą (g. 1982 m.) bei, išdaužę automobilio „BMW 320 D“ (pagamintas 1999 m.) langų stiklus, iš automobilio pagrobė du mobiliojo ryšio telefonus. Vyras dėl abiejų rankų kaulų lūžių, smegenų sukrėtimo ir galvos sumušimo paguldytas į Vilniaus ligoninę, o jaunuolis dėl kojos ir galvos sumušimų, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Sausio 25 d. apie 8 val. 21 min. Klaipėdoje, Lūžių g., gyvenamojo namo laiptinėje, rastas ir paimtas dujinis revolveris (kalibras, modelis ir numeris nustatinėjami). Aplinkybės aiškinamos.

Sausio 25 d. apie 11 val. 35 min. Vilniuje, Didlaukio g., vyro (g. 1998 m.) bute, kratos metu, rasti daiktai, panašūs į sprogmenis. Įvestas planas „Skydas“. Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojai karo laikų rankinės granatos „F1“ ir artilerijos sviedinio dalis paėmė.

Sausio 25 d. apie 15 val. 20 min. Ukmergės r., Pabaisko mstl., statybvietėje, ardant apleistą pastatą, sienos konstrukcija užgriuvo ir mirtinai sužalojo vyrą (g. 1960 m.) bei sužalojo kitą vyrą (g. 1964 m.), kuris dėl įvairių sužalojimų pristatytas į Vilniaus ligoninę. Aplinkybės aiškinamos.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais 
Sausio 25 d. 15 val. 20 min. Kelmės r., Kražių mstl., automobilis „Opel Vectra-C-Signum“, vairuojamas ne tarnybos metu neuniformuoto Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Uosto pasienio užkardos pasieniečio L. J. (g. 1998 m.), išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Opel Astra“, vairuojamu vairuotojo (g. 1968 m.). Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Opel Astra“ keleivė (g. 1962 m.), kuri gydoma ambulatoriškai.

Sausio 25 d. apie 16 val. 10 min. Ukmergės r., kelio Kaunas-Zarasai-Daugpilis 56-ame km, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto Krašto apsaugos ministerijai priklausantis tarnybinis automobilis „Mitsubichi L200“, vairuojamas tarnybos metu, uniformuoto Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos vyriausiojo specialisto V. B. (g. 1997 m.). Įvykio metu nukentėjo kartu automobiliu važiavę uniformuoti, tarnybos metu Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos vyriausieji specialistai: (g. 1973 m.), kuris dėl galvos sumušimo gydomas ambulatoriškai bei (g. 1979 m.), kuris dėl krūtinės ląstos sumušimo paguldytas į ligoninę.

Sausio 25 d. apie 21 val. 48 min. Švenčionių r., Mėžionių k., Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis (g. 1979 m.), panaudojo tarnybinį šaunamąjį ginklą „Glock 19“, iššaudamas į agresyvų gyvūną (šerną).

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-01-26