2018-12-05 įvykių suvestinė

Eismo įvykiai 
Gruodžio 5 d. apie 20 val. 50 min. Telšių r., kelyje Telšiai-Nevarėnai-Tirkšliai 8-ame km, automobilis „VW Caddy“, vairuojamas vairuotojo (g. 1977 m.), nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Per eismo įvykį vairuotojas žuvo.

Gaisrai 
Gruodžio 5 d. apie 7 val. 30 min. Šiauliuose, Aido g., vyras pastebėjo, kad laiptinėje, prie buto durų, padegtas medžiaginis kilimėlis bei aprūko buto durys. Nuostolis – 1 000 eurų. Įtariamas padegimas.

Gruodžio 5 d. apie 17 val. 20 min. Vilniuje, Stepono Batoro g., užgesinus gaisrą name, virtuvėje rastas apdegęs mirusios moters (g. 1928 m.) kūnas. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis 
Gruodžio 5 d. apie 12 val. 30 min. Vilniuje, Rodūnios kel., sulaikyta moteris (g. 1967 m.), pas kurią rasti ir paimti 32 folijos lankstinukai su milteliais viduje (įtariama, jog tai – narkotinės medžiagos). Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Gruodžio 5 d. apie 15 val. 45 min. Šiaulių r., Bubių k., sustabdytas lengvasis automobilis, kuriame rastas paketas su šviesios spalvos milteliais (įtariama, jog tai - narkotinės medžiagos). Įtariamieji (g. 1986 m.) ir (g. 1974 m.) uždaryti į areštinę.

Kiti įvykiai 
Gruodžio 4 apie 19 val. 34 min. Biržų r. Laužų k., nuo kelio nuvažiavusiame automobilyje „Opel Astra“, ant galinės sėdynės, rastas ir paimtas dėklas, kuriame buvo lygiavamzdis šautuvas (be pavadinimo) ir trys šoviniai. Įtariamasis (g. 1991 m.) po apklausos paleistas.

Gruodžio 5 d. apie 12 val. Kaune, Skynimo g., gyvenamajame name, policijos pareigūnai rado ir paėmė neteisėtai laikomus 62 mažo kalibro šovinius.

Gruodžio 5 d. apie 16 val. 14 min., Panevėžyje, Kuršių g., automobilis „Renault Laguna“, vairuojamas ne darbo metu neblaivaus (2,07 prom. alkoholio) Panevėžio apskr. VPK Aptarnavimo skyriaus darbininko (g. 1946 m.), atsitrenkė į tvorą ir iš įvykio vietos pasišalino, tačiau netrukus buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais 
Gruodžio 5 d. apie 12 val. 27 min. Klaipėdos apskr. VPK areštinėje, kameroje, sulaikytasis pagal LR BK 286 str. (Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui) (g. 1984 m.) sumušė kitą sulaikytąjį pagal LR BK 281 str. 7 d. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas) (g. 1955 m.), kuris dėl veido sumušimo, po med. apžiūros, gražintas į areštinę.

Gruodžio 5 d. gautas pranešimas, kad lapkričio 29 d. Vilniuje, Belmonto g., Vilniaus apskr. VPK priklausančiose patalpose išlaužtos bei išimtos durys, nuimtos lubos ir šviestuvai. Nuostolis nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 294 str. 1 d. („Savavaldžiavimas"). Minėtos patalpos išnuomotos Lietuvos olimpiniam sporto centrui.

Gruodžio 5 d. apie 19 val. pastebėta, kad Marijampolėje, Beržų g., namo kieme, apgadintas policijos tarnybinis automobilis „Škoda Yeti", kurio galinis šoninis langas skilęs. Šalia automobilio rastas betono gabalas. Nuostolis nustatinėjamas. Pareigūnai buvo atvykę tarnybos reikalais. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-12-06