2018-10-19 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai 
Spalio 19 d. apie 13 val. 30 min. į Kauno ligoninę iš Kauno, Ukmergės g., namų, pristatytas ir dėl momenkaulio lūžio galvoje paguldytas 6 mėn. kūdikis, kurio motina (g. 1982 m.) paaiškino, kad spalio 17 d. apie 10 val. 30 min. namuose sūnus susižalojo nukritęs nuo vystymo stalo.

Spalio 19 d. 21 val. 20 min. į Druskininkų ligoninę kreipėsi ir dėl bendro kūno sumušimo paguldytas mažametis (g. 2005 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną, apie 11 val. Druskininkuose, M. K. Čiurlionio g., mokykloje, sumušė bendraklasis.

Spalio 20 d. apie 2 val. 10 min. Alytuje, Naujoji g., prie baro, nepažįstamas vyriškis peiliu sužalojo neblaivų (2,19 prom.) vyrą (g. 1991 m.), kuris dėl durtinės žaizdos nugaros srityje paguldytas į ligoninę.

Svetimo turto pagrobimai 
Spalio 19 d. apie 23 val. 55 min. Kaune, Pakaunės g., moteris (g. 1989 m.) pastebėjo, kad iš jos namo, išlaužus plastikinių durų rėmą, pavogti pinigai ir juvelyriniai auksiniai dirbiniai. Nuostolis – 30 400 eurų.

Eismo įvykiai 
Spalio 19 d. apie 20 val. Vilniaus r., kelio Vilnius-Panevėžys 20-ame km, į sustojusį autobusą „Man“, vairuojamą vairuotojo (g. 1987 m.), atsitrenkė paskui važiavęs automobilis „Škoda Octavia“, kurį vairavo vairuotojas (g. 1984 m.). Po kiek laiko į sustojusį automobilį „Škoda“ atsitrenkė ta pačia kryptimi važiavęs automobilis „Mercedes Benz“, vairuojamas vairuotojo (g. 1994 m.), kuris taip pat dar partrenkė iš autobuso išlipusį keleivį (g. 1999 m.) ir įsirėmė į kelio atitvarą. Netrukus ta pačia kryptimi važiavęs automobilis „Mazda 6“, vairuojamas vairuotojo (g. 1980 m.), atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį ir sustojusį automobilį „Volvo V40“, kurį vairavo vairuotojas (g. 1962 m.), o šis po smūgio atsitrenkė į stovėjusį autobusą ir kliudė išlipusį autobuso vairuotoją. Per eismo įvykį sužaloti automobiliu „Škoda“ važiavę keleivis (g. 2015 m.) (politrauma), keleivė (g. 1983 m.) (blauzdikaulio ir šokikaulio lūžiai) ir pėsčiasis (šeivikaulio lūžis), kurie paguldyti į ligoninę. Automobilio „Škoda“ vairuotojas dėl įvairių kūno sužalojimų vežamas į ligoninę mirė. Spalio 20 d. apie 1 val. į Vilniaus ligoninę kreipėsi ir dėl kelio sumušimo gydomas ambulatoriškai autobuso vairuotojas.

Kiti įvykiai 
Spalio 19 d. apie 9 val. pastebėta, kad Panevėžyje, Savitiškio g., garažų bendrijos teritorijoje, nupjovus durų pakabinamą spyną, buvo patekta į vyrui (g. 1982 m.) priklausantį garažą bei viduje susprogdintas galimai savadarbis sprogmuo. Dėl sprogimo deformuotos garažo sienos, išlaužtos durys.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais 
Spalio 19 d. apie 22 val. 50 min. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., bute, neblaivus vyras konfliktuoja su motina. Policijos pareigūnams sulaikant minėtą vyrą, jis elgėsi agresyviai, aktyviais veiksmais priešinosi, nevykdė pareigūnų teisėtų reikalavimų, juos įžeidinėjo bei, išsitraukęs ašarinių dujų balionėlį, papurškė į veidą Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiajai patrulei (g. 1983 m.). Vėliau sulaikytam vyrui uždėjus antrankius ir vedant link tarnybinio automobilio, jis kelis kartus tyčia krito ant žemės. Pareigūnė dėl akies sužalojimų gydoma ambulatoriškai. Sulaikytasis (g. 1984 m.) dėl žastikaulio lūžimo paguldytas į ligoninę.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-10-20