2018-10-06 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai 
Spalio 5 d. apie 18 val. Pakruojo r., Pamūšio k., vaikų globos namuose, globotinis (g. 2001 m.) koja spyrė į veidą kitam globotiniui (g. 2007 m.), kuris dėl apatinio žandikaulio išnirimo, suteikus med. pagalbą, išleistas gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.

Spalio 6 d. apie 16 val. Kaune, Dangės g., bute, neblaivus (1,73 prom. alkoholio) brolis (g. 1984 m.) peiliu sužalojo neblaivų (1,80 prom. alkoholio) brolį (g. 1979 m.), kuris dėl durtinių žaizdų rankoje ir kojoje paguldytas stebėti į Kauno ligoninę. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Viešosios tvarkos pažeidimai
Spalio 6 d. apie 9 val. pastebėta, kad Panevėžio r., Krekenavoje, Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bazilikoje, centrinis įėjimas, laiptai, durys, siena, išpurkšti aerozoliniais juodos, raudonos spalvos dažais. Materialinis nuostolis – 350 eurų.

Gaisrai 
Spalio 6 d. apie 23 val. 25 min. Kaune, A. Juozapavičiaus pr., mediniame name, kilo gaisras, kurio metu apdegė išorinė namo siena. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Rasti žmonių lavonai 
Spalio 6 d. apie 11 val. Kauno r., Garliavoje, savo namuose, rastas vyro (g. 1962 m.) lavonas su nubrozdinimais ir kraujosruvomis įvairiose kūno vietose. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.

Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis 
Spalio 6 d. apie 12 val. 15 min. Vilniuje, Rasų g., pataisos namuose, trumpalaikių pasimatymų patalpoje, tualete, rastas juodos spalvos paketas, kuriame buvo polietileninis maišelis su baltos spalvos medžiaga (įtariama, jog tai - narkotinė medžiaga). Įtariamoji (g. 1988 m.) uždaryta į areštinę.

Kiti įvykiai 
Spalio 6 d. apie 21 val. Trakų r., Lentvaryje, Lentvario geležinkelio pervažoje, keleivinis traukinys (maršrutas Kaunas-Vilnius), kliudė ir mirtinai traumavo per pervažą ėjusią moterį (g. 1936 m.).

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais 
Spalio 6 d. apie 16 val. Švenčionių r., Pabradėje, pratybose, nelaimingo atsitikimo metu, į medį atsitrenkus šarvuotai transporto priemonei, žuvo ją vairavęs Vokietijos karys (g. 1984 m.).

Spalio 6 d. apie 20 val. 14 min. Širvintose, P. Cvirkos g. ir Vilniaus g. sankryžoje, automobilis „Audi A6 Avant“, vairuojamas neturinčio teisės vairuoti vairuotojo (g. 1992 m.), nepraleido į C kategorijos pranešimą dėl KET pažeidimo, pagrindiniu keliu, be švyturėlių ir be garso signalo važiuojančio tarnybinio policijos automobilio „VW Kombi“ (pagamintas 2018 m.), vairuojamo Vilniaus apskr. VPK Širvintų r. PK vyriausiojo patrulio (g. 1989 m.), ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo patrulis, kuris dėl daugybinių kūno sumušimų po medikų apžiūros paleistas, bei kartu važiavęs tyrėjas (g. 1975 m.), kuris dėl krūtinės ir galvos sumušimų, lengvo smegenų sukrėtimo, gydomas ambulatoriškai. Tai pat nukentėjo „Audi A6 Avant“ keleivis (g. 1992 m.), kuris dėl kojos sumušimo gydomas ambulatoriškai.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-10-07